Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja rehabilitacyjna z masażem od 49,99 zł w Arcus

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Masaż dobrany zostanie na podstawie konsultacji fizjoterapeutycznej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po ustaleniu terminu wizyty należy zabrać ze sobą wszelkie możliwe wyniki badań np: opisy zdjęć RTG, USG, TK, wypisy ze szpitala, orzeczenia o niepełnosprawności skierowania od lekarza itp.
Konieczna rezerwacja tel. 601 956 525. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Konsultacja rehabilitacyjna i wybrany masaż w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za 1 zabieg,
2) 99,99 zł za 2 zabiegi,
3) 149,99 zł za 3 zabiegi.

Dostępne masaże:

  • klasyczny całościowy,
  • segmentarny,
  • drenaż limfatyczny czterokończynowy,
  • relaksacyjny,
  • refleksoryczny,
  • odchudzający,
  • punktowy.

Centrum medyczno-rehabilitacyjne Arcus
Centrum rehabilitacji Arcus powstało z myślą o osobach młodych, aktywnych zawodowo, dzieciach z wadami postawy oraz seniorach. Wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem służą pomocą od 2002 roku, oferując usługi z zakresu fizykoterapii, masażu, rehabilitacji oraz terapii manualnej. Zajmują się zarówno leczeniem schorzeń, urazów sportowych, stanów po operacjach ortopedycznych, jak i profilaktyką. Zapraszają do nowoczesnych i wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt zabiegowy gabinetów, gwarantując poczucie komfortu i miłą atmosferę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Wysłouchów 51, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26770)
Shopping (1501)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Kraków (1405)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1405)
Groupon (2269)
Fastdeal (71)
MyDeal (30)
Travelist (22)
Triverna (8)
Infobuzer (7)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry