Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na siłownię: miesięczny za 59,99 zł i więcej opcji w Siłowni Kraków (do -50%)

110 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 45%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podczas treningu na siłowni można skupić się na wzmacnianiu wybranych partii ciała

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta skierowana do nowych klientów. Dla klientów, którzy nie ukończyli 18 lat, wymagane jest dostarczenie podpisanego przez opiekuna oświadczenia. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Regulamin siłowni dostępny na stronie http://www.silownia-krakow.com/ oraz na miejscu w siłowni. Dla klientów korzystających z oferty treningi personalne w specjalnej cenie 20 zł/godz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na siłownię:

  • 59,99 zł zamiast 110 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 114,99 zł zamiast 220 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za 3-miesięczny karnet.

Siłownia Kraków

Istniejąca na rynku niemal 18 lat siłownia została założona z pasji do ciężarów i sportu. Duże doświadczenie w pracy z klientami pozwala właścicielom wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Instruktor Siłowni Kraków doskonale wie, jak pomóc swoim podopiecznym w realizacji ich celów, jakimi najczęściej są budowanie masy mięśniowej, rzeźbienie pięknej sylwetki, czy wzrost siły. Instruktorem tym jest córka Jana Cubera - Strong Mana, Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i wicemistrza w trójboju, który wierzy, że osiłkiem trzeba się urodzić. Uważa on jednak, że każdy może wyrzeźbić ciało. Warunkiem jest profesjonalny trening dopasowany do indywidualnych preferencji. W określeniu właściwych ćwiczeń niezbędna okazuje się pomoc i doświadczenie Pani Urszuli, wspomnianej córki Jana Cubera.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Siłownia Kraków
ul. Królewska 5, 30-045 Kraków (Kraków-Krowodrza)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (103098)
Shopping (74)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (2686)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2686)
Groupon (1794)
Travelist (24)
Triverna (10)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry