Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia Krav Maga (od 29,99 zł) lub samoobrona dla kobiet (od 139,99 zł) w Krav Maga Moryl Team- 2 lokalizacje

70 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Krav Maga pozwala na opanowanie technik pomocnych w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W okresie wakacyjnym lokalizacja zajęć może ulec zmianie. Oferta dotyczy tylko nowych klientów Krav Maga Moryl Team.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podczas pierwszej wizyty należy wymienić groupon na karnet. Zajęcia indywidualne odbywają sie w różnych miejscach (również na zewnątrz) - miejsce ustalane jest z klientem indywidualnie. Przed przystąpieniem do wszystkich zajęć, należy wypełnić i podpisać oświadczenie dostępne tutaj: http://morylteam.org/krav-maga/jak-zaczac/
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. Śródmieście, trener Joanna Miętka tel. 516 377 750, Nowa Huta, trener Grzegorz Matoga tel. 606 967 350. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 10 opcji

karnet na zajęcia Krav Maga lub zajęcia indywidualne z samoobrony dla kobiet

  • 29,99 zł zamiast 70 zł za miesięczny karnet (trener Joanna Miętka, 4 treningi, Śródmieście)
  • 29,99 zł zamiast 70 zł za miesięczny karnet (trener Grzegorz Matoga, 4 treningi, Nowa Huta)
  • 59,99 zł zamiast 140 zł za 2-miesięczny karnet (trener Joanna Miętka, 8 treningów, Śródmieście)
  • 59,99 zł zamiast 140 zł za 2-miesięczny karnet (trener Grzegorz Matoga, 8 treningów, Nowa Huta)
  • 89,99 zł zamiast 220 zł za 3-miesięczny karnet (trener Joanna Miętka, 12 treningów, Śródmieście)
  • 89,99 zł zamiast 220 zł za 3-miesięczny karnet (trener Grzegorz Matoga, 12 treningów, Nowa Huta)

  • 139,99 zł zamiast 300 zł za zajęcia indywidualne z samoobrony dla kobiet dla 1 osoby albo zajęcia Krav Maga dla mężczyzn lub par (trener Joanna Miętka - trening 1 godz.)
  • 229,99 zł zamiast 500 zł za zajęcia indywidualne z samoobrony dla kobiet dla 2 osób albo zajęcia Krav Maga dla mężczyzn lub par (trener Joanna Miętka - trening 1 godz.)
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za zajęcia indywidualne z samoobrony dla kobiet dla 1 osoby albo zajęcia Krav Maga dla mężczyzn lub par (trener Grzegorz Matoga - trening 1 godz.)
  • 229,99 zł zamiast 500 zł za zajęcia indywidualne z samoobrony dla kobiet dla 2 osób albo zajęcia Krav Maga dla mężczyzn lub par (trener Grzegorz Matoga - trening 1 godz.)

Czas zajęć to 1,5 godz.

Kalendarz zajęć znajdziesz tutaj: Śródmieście, Nowa Huta.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Krav Maga Moryl Team - Śródmieście
Mickiewicza 5, Kraków, MAŁOPOLSKIE
Os. Handlowe 4, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38136)
Shopping (1290)
Bilety (158)
Hotele
lokalne
Kraków (1472)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1472)
Groupon (1714)
Fastdeal (60)
Travelist (23)
MyDeal (11)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry