Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Joga: 5 wejść za 29,99 zł i więcej opcji w Akademii Jogi

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Efekty: wzmocnienie mięśni, zmniejszenie wagi, ulga w bólu pleców i stawów, zwiększenie elastyczności ciała, redukcja stresu i wiele innych

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje zajęć kursowych jogi od podstaw. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów szkoły.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 503 320 245, 698 633 452 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

karnet na jogę:

  • 29,99 zł za 5 wejść (karnet ważny 21 dni),
  • 49,99 zł za 10 wejść (karnet ważny 30 dni),
  • 89,99 zł za 20 wejść (karnet ważny 45 dni),
  • 129,99 zł za 30 wejść (karnet ważny 60 dni).

Zajęcia jogi do wyboru:

  • joga początkująca i zaawansowana - grupy otwarte
  • joga dla kręgosłupa
  • asztanga joga - grupy otwarte

Oferta skierowana tylko dla nowych klientów szkoły.

Grafik zajęć dostępny tutaj.

Akademia Jogi

Elastyczne ciało, lepsze samopoczucie i koncentracja, bardziej świadomy oddech oraz złagodzenie problemów z kręgosłupem, układem pokarmowym, krążenia i nerwowym – to tylko kilka zalet praktykowania jogi. Praca z ciałem w asanach zapewnia bowiem zdrowie. Akademia Jogi stawia przede wszystkim na jakość, gdyż zatrudnia wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli, ludzi pełnych pasji i w pełni oddanych temu, co robią. Innymi atutami Akademii Jogi są: kameralne grupy, miła atmosfera bez rywalizacji, ciekawi ludzie, szeroka gama zajęć jogi i dogodna lokalizacja w pobliżu Parku Bednarskiego w Podgórzu. Istnieje też możliwość poczytania interesujących książek i relaksu przy gorącej herbacie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
ul. Węgierska 4/2, 30-535 Kraków, MAŁOPOLSKA

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99819)
Shopping (71)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Kraków (2521)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2521)
Groupon (1789)
Travelist (24)
Triverna (12)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry