Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w laserowy paintball dla 3 osób za 99,99 zł i więcej opcji w Laser Parku

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Alternatywa dla tradycyjnego paintballu: gra bez siniaków i farb, rozmaite scenariusze gry (solo, drużynowy, deathmatch i więcej)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje organizacji imprez okolicznościowych. Brak możliwości wnoszenia własnych napoi i jedzenia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy rabat (30%) na laserowy labirynt w dniu realizacji grouponu. W przypadku opcji 1. dodatkowo dowolny napój z oferty. Dni i godz. korzystania: pon. - czw. 12 - 22, pt. - ndz. oraz święta 13 - 23. 
Konieczna rezerwacja tel. 12 296 01 30 lub online: www.laserpark.pl. W przypadku rezerwacji online na rozgrywkę należy stawić się z wydrukowanym grouponem.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

60-minutowe wejście na laserowy paintball (dwie 20-minutowe gry, 10-minutowe przygotowanie oraz 10 minut odpoczynku między grami):

  • 99,99 zł za wejście dla 3 osób i dowolny napój,
  • 159,99 zł za wejście dla 5 osób,
  • 299,99 zł za wejście dla 10 osób.

Zasady gry są identyczne, jak w klasycznym paintballu – ale zamiast pistoletu na kulki z farbą zawodnicy otrzymują karabin laserowy. Każdy z graczy strzela wiązką światła, dzięki czemu nikt nie dozna nawet najmniejszych obrażeń podczas rozgrywki (trafienia rejestrują specjalne kamizelki wyposażone w system czujników). Zarówno podczas gry, jak i po jej zakończeniu, na monitorach zamontowanych w barze można na bieżąco śledzić statystyki gry.

Laser Park

Klimat futurystycznej bitwy w Laserowym Centrum Rozrywki tworzy mroczna arena o powierzchni 650 m², pełna labiryntowych przejść, krat, rur i łańcuchów osnutych dymem. Adrenalinę podsyca oświetlenie – lampy UV, LED-y, stroboskopy – i muzyka, w rytm której gracze skradają się niczym rasowi partyzanci. Warto dodać, że Laser Park otwarty jest do późnych godzin wieczornych, w piątek nawet do 23, dzięki czemu termin gry można dopasować do najbardziej napiętego harmonogramu zajęć.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków (Kraków-Podgórze)
Zabłocie 20, Kraków (Kraków-Podgórze)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24547)
Shopping (1414)
Bilety (135)
Hotele
lokalne
Kraków (1537)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1537)
Groupon (2138)
Fastdeal (85)
MyDeal (26)
Travelist (26)
Triverna (8)
Infobuzer (6)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry