Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra logiczna typu escape the room dla 2-4 osób od 79,99 zł w Escape Land

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Scenariusz horroru na żywo: Laboratorium rzeźnika

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj  http://escapeland.pl/ obowiązkowo z podaniem kodu zabezpieczającego (mieści się on na grouponie, w lewym górnym rogu, w pierwszej linijce) 'w polu "wiadomość". Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra logiczna typu escape the room:

  • 79,99 zł za grę dla 2-4 osób (od poniedziałku do piątku),
  • 89,99 zł za grę dla 2-4 osób (od poniedziałku do niedzieli).

Dostępne scenariusze:

Laboratorium rzeźnika

“Budzisz się zdezorientowany w metalowej klatce, z kajdankami na nadgarstkach. W pokoju jest wręcz wyczuwalny zapach strachu, a idealną ciszę przerywa odgłos mrugającej jarzeniówki. Ściany pokrywają zaschnięte ślady krwi, a na zielonej ladzie leżą zardzewiałe, wciąż ostre narzędzia… Waszego oprawcy nie ma w tym momencie pokoju. Czy zdołacie wydostać się z pokoju nim szaleniec powróci, by zrealizować swoje chore fantazje?”

Antyterroryści

“Rankiem w Krakowie został schwytany groźny terrorysta. Wasz oddział antyterrorystyczny wysłano, aby zbadać jego siedzibę i znaleźć powiązania z innymi terrorystami. Sytuacja staje się wyjątkowo dramatyczna, po odkryciu, że w centrum miasta umieszczono silne ładunki wybuchowe… Przeszukanie pokoju aktywowało bomby. Macie tylko godzinę, aby znaleźć sposób na ich rozbrojenie. Czas ucieka, liczy się teraz każda sekunda! Życie mieszkańców Krakowa zależy tylko od Waszych decyzji!”

Koszmar z ulicy Długiej

Pobudka w swoim pokoju, ale nie wszystko wydaje się realne. A może jest to jeden z tych koszmarów, które ostatnio zadręczał, w których można spotkać poparzonego człowieka w czerwono – zielonym swetrze w paski? Wszystko, co przydarzy się podczas tego snu, można odczuć po przebudzeniu… Jedno jest pewne – tego potwora jeszcze tu nie ma. Ale czy zdążymy się na czas obudzić zanim ON pojawi się ze swoją rękawicą z ostrymi nożami?

Escape Land

Propozycja krakowskiej firmy zlokalizowanej w pobliżu Rynku Głównego w klimatyzowanych pomieszczeniach stanowi ciekawy sposób na zabawę ze sporą dawką adrenaliny. Od sprytu, umiejętności logicznego myślenia i zdolności pracy w zespole zależy, czy osoby biorące udział w grze zdołają osiągnąć cel – wydostać się z pokoju w przeciągu 60 minut. Na miejscu przygotowano scenariusze: Laboratorium rzeźnika i Antyterroryści. Rozgrywka przeznaczona jest dla 2-4 osób, dzięki czemu ten rodzaj zabawy doskonale nadaje się zarówno dla par, jak i grupy znajomych. Sprawdzi się także jako pomysł na integrację firmową.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
ul. Długa 43/6, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (31100)
Shopping (1430)
Bilety (129)
Hotele
lokalne
Kraków (1223)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1223)
Groupon (1868)
Fastdeal (78)
Travelist (25)
MyDeal (13)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry