Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Geometria kół z ustawieniem zbieżności lub kompleksowy przegląd auta od 49,99 zł i więcej opcji w Top AutoSerwis

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Geometria kół pozwoli skorygować ustawienie przedniej i tylnej osi, a kompleksowy przegląd auta - wyeliminować ewentualne usterki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.-sob. w godz. 8-20.
Konieczna rezerwacja tel. 887 779 153 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
1) 49,99 zł za geometrię kół osi przedniej i tylnej z ustawieniem zbieżności,
2) 49,99 zł za kompleksowy przegląd samochodu,
3) 74,99 zł za pakiet z opcji 1. i 2.

Kompleksowy przegląd samochodu obejmuje sprawdzenie:

  • zawieszenia
  • układu hamulcowego (klocki, tarcze i przewody)
  • szczelności układu wydechowego
  • stanu płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, ciśnienia i ogumienia

Top AutoSerwis
Serwis oferuje kompleksowe usługi dotyczące samochodów. Na miejscu można nie tylko wymienić opony i dokonać naprawy usterek, ale również sprawdzić pojazd pod kątem sprawności (diagnostyka komputerowa), założyć instalację gazową czy zakupić części zamienne. 

Co więcej, specjaliści z Top AutoSerwis wymienią olej i filtry, zajmą się zawieszeniem i układem hamulcowym lub klimatyzacyjnym, a wszystkie zlecenia przyjmują w systemie całodobowym. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Top AutoSerwis
ul. Przewóz 21/3, 30-716 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98725)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Kraków (2560)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2560)
Groupon (1801)
Travelist (24)
Triverna (12)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry