Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Diagnostyka organizmu: badanie dr. Volla lub Vega Test (79,99 zł) 5 zabiegów terapeutycznych (129,99 zł) w Naturbiomed

180 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 56%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wykrycie i usunięcia schorzeń, pasożytów, wirusów lub bakterii - oczyszczenie organizmu, poprawienie sprawności psychofizycznej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon. - pt. 9 -18, sob. 9-14 
Konieczna rezerwacja tel. 881 483 888. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 79,99 zł zamiast 180 zł za diagnostykę dr. Volla lub Vega Test
  • 129,99 zł zamiast 300 zł za serię 5 zabiegów terapeutycznych (1 dziennie)

Czas trwania badania diagnostycznego: 1,5 godzin, zaś zabiegu ok. 2 godzin (5 codziennych cykli terapeutycznych)

Wyniki badań są dostępne zaraz po ich zakończeniu, co pozwala od razu zaplanować przebieg terapii. Pozwala również ustalić przyczyny dolegliwości, które można zlikwidować poprzez zabiegi częstotliwościowe odpowiednio dobrane do uzyskanych wyników badania.

Podczas zabiegów należy ściśle stosować się do zaleceń przekazanych w trakcie badania, w szczególności konieczne jest spożywanie dziennie ok. 2 l wody niegazowanej, dodatkowo sumiennie i dokładnie należy przeprowadzać wszystkie cykle terapii. Dobrze jest pamiętać, że mogą pojawić się skutki uboczne w postaci zmian skórnych, podwyższonej temperatury, lecz jest to normalna reakcja organizmu na usuwanie pasożytów, grzybów i bakterii, dlatego też wówczas mimo niedogodności, nie należy przerywać zabiegów.

Szczegółowe informacje na temat zabiegów znajdziesz tutaj: Voll lub Vega Test.

Naturbiomed

Badania biorezonansowe dostępne w gabinecie Naturbiomed w kompleksowy sposób pomogą określić stan funkcjonowania całego organizmu oraz jego poszczególnych narządów. Wykonywane tu metody EAV dr. Volla, Vega Test czy Express Test są nie tylko całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, lecz także pozwalają ustalić przyczyny dolegliwości i chorób, nawet tych które jeszcze nie dały o sobie znać. Dla pacjentów którzy nie mogą pojawić się na miejscu, istnieje możliwość wypożyczenia urządzeń do terapii w domu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Tyniecka 3/5, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29616)
Shopping (458)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1717)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1717)
Groupon (2280)
MyDeal (30)
Travelist (21)
Triverna (6)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry