Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Depilacja Light Sheer: 10 zabiegów za 299,99 zł i więcej opcji Heaven Beauty & Spa w Hotelu Piast *****

od299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Bezpieczna i nieinwazyjna metoda trwałego usunięcia zbędnego owłosienia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 737 886 543 z podaniem adresu realizacji (Kraków).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Depilacja Light Sheer na wybrane partie ciała:

  • 299 zł za 10 zabiegów,
  • 399 zł za 20 zabiegów,
  • 499 zł za 30 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: górna warga, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, sutki, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini podstawowe,bikini średnie (jako 2 partie), bikini głębokie (jako 3 partie), włosy między brwiami, kolana, stopy, uszy, pośladki.

Laser Light Sheer emituje energię, która w postaci ciepła jest kumulowana w barwniku obecnym we włoskach – melaninie. To z kolei pociąga za sobą pożądany efekt – trwałe unieszkodliwienie cebulek, przestających powtarzać cykl wzrostu włosków. Precyzyjna wiązka lasera nie uszkadza skóry ani gruczołów potowych, a zróżnicowanie długości promienia umożliwia usuwanie owłosienia u różnych osób, w różnych rejonach ciała i przy różnych grubościach skóry.

Heaven Beauty & Spa

Spokój oraz harmonię ciała i duszy można odnaleźć w salonie Heaven Beauty & Spa położonym w Hotelu Piast *****, oferującym szereg rytuałów i zabiegów pielęgnacyjnych. W odpowiedni nastrój wprowadzą wykonywane na miejscu masaże (m.in. relaksacyjny, klasyczny, aromaterapeutyczny, gorącą czekoladą), owocowe zabiegi na ciało (Malinowa kraina, Arbuzowa pielęgnacja) i więcej. W poprawie wizerunku mogą zaś posłużyć zabiegi kosmetyczne (np. henna i regulacja brwi) oraz zabiegi odnowy biologicznej (m.in. Głębokie nawilżanie, Nowe horyzonty, Dotyk złota).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Heaven Beauty & Spa w Hotelu Piast
ul. Walerego Eliasza Radzikowskiego 109, Kraków, MAŁOPOLSKIE
Fabryczna 3, Kraków, małopolskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39694)
Shopping (1246)
Bilety (186)
Hotele
lokalne
Kraków (1483)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1483)
Groupon (966)
Fastdeal (66)
Travelist (21)
MyDeal (11)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry