Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet dla 2 osób na wybrany spektakl za 29,99 zł w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay (zamiast 60 zł)

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Udział w wydarzeniach Teatru M.I.S.T. zaliczanego do krakowskich scen alternatywnych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 gorupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet w kasie maks. 30 min przed spektaklem.
Konieczna rezerwacja tel. 606 631 330.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za bilet dla 2 osób na wybrany spektakl.

Z okazji Dnia Teatru (26.03.2015) Centrum Sztuki Współczesnej Solvay proponuje spektakle:

Aktor Według Tadeusza Kantora” - 6.11 godzina 19:00 (Solvay) ukazanie pracy aktora, jako niebanalnej, niekonwencjonalnej misji pełnej poświęcenia i wyrzeczenia.

Żabka - 7.11 godzina 19:00 (Solvay): komedia kryminalna przedstawia portret psychologiczny lekarza, który jest uwikłany w liczne problemy osobowościowe. Więcej informacji o spektaklu „Żabka” tutaj.

Repertuar dostępny jest tutaj.

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

Działalność edukacyjna i organizacja najróżniejszych spotkań z kulturą to cele, jakie stawia sobie CSW Solvay. Na jego terenie znajdują się: szkoła muzyczna, pracownia plastyczna i logopedyczna, sala taneczna, baletowa i konferencyjna oraz sala widowiskowa, gdzie organizowane są spektakle i koncerty. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych i pozwalają rozwinąć się zarówno fizycznie (balet, taniec nowoczesny, fitness itp.), jak i artystycznie. Poza tym organizowane są tu liczne warsztaty, np. rękodzielnicze, ceramiczne czy – dedykowane najmłodszym – ekologiczno-plastyczne oraz wystawy malarstwa. Dla tych, którzy chcą na stałe zagościć w życiu CSW, prowadzone są: orkiestra dęta Solvay, grupa tańca nowoczesnego Precedance oraz Zespół Emerytów i Rencistów Pogodna Jesień.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY
Zakopiańska 62, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32849)
Shopping (1258)
Bilety (184)
Hotele
lokalne
Kraków (1440)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1440)
Groupon (967)
Fastdeal (70)
Travelist (21)
MyDeal (10)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry