Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Analiza kolorystyczna (49 zł) z przeglądem szafy (129 zł) i więcej opcji w ottAK STUDIO

od49
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do stworzenia gotowych zestawów ubrań podkreślających atuty urody i zdobycia wiedzy na temat maskowania niedoskonałości

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: godziny pracy: pon.-sob. 10-19. Usługa wykonywana na terenie Krakowa z dojazdem do klienta w cenie. Telefon w celu udzielenia informacji: 885 690 389.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

 • 49 zł zamiast 49 zł za analizę kolorystyczną,
 • 129 zł zamiast 129 zł za analizę kolorystyczną + przegląd szafy,
 • 199 zł zamiast 199 zł za analizę kolorystyczną + przegląd szafy i zakupy ze stylistką.

Analiza kolorystyczna:

 • określenie kolorów, które podkreślają atuty urody,
 • określenie kolorów, które wydobywają niedoskonałości cery.

Przegląd szafy:

 • ​analiza kolorystyczna, czyli dobór kolorów podkreślających urodę,
 • analiza sylwetki i określenie korzystnych fasonów,
 • przegląd szafy, czyli wybór właściwych rzeczy, stworzenie listy ubrań do uzupełnienia garderoby,
 • fotografie gotowych zestawów.

Zakupy ze stylistką:

 • analiza kolorystyczna,
 • analiza sylwetki,
 • określenie indywidualnego stylu,
 • wybór zestawów ubrań i dodatków,
 • wybór stylu, który pasuje do charakteru i trybu życia,
 • wspólne zakupy.

ottAK STUDIO

Ubranie jest jak druga skóra, w której warto czuć się dobrze. Tym, którzy chcą być ubranym, a nie przebranym, przy tym podkreślić za pomocą garderoby indywidualny styl oraz atuty urody, pomagają specjalistki z ottAK STUDIO. Ogromną satysfakcję daje mi praca z ludźmi, którzy dzięki odpowiednio dopasowanym fasonom i kolorom strojów zyskują pewność siebie. Połączenie wiedzy z zakresu wizażu i rozwoju osobistego pozwala im pokierować przemianą kobiet i mężczyzn tak, by zaakceptowali siebie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Krakow
Dolnych Młynów 7/3, Krakow, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33187)
Shopping (411)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Kraków (1786)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1786)
Groupon (2422)
MyDeal (28)
Travelist (16)
Triverna (8)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry