Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

49 zł zamiast 100 zł za badanie USG serca w Centrum Medycznym Beluga-Med! Zadbaj o swoje zdrowie - postaw na profilaktykę!

100 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 51%
..............................................................................................
5 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Możliwość odwołania lub zmiany terminu wizyty z minimum 24-godz. wyprzedzeniem.
  • 1 kupon = badanie USG serca.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 12 265 23 00.
  • Kupon ważny do 25.03.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
Nieinwazyjne badanie, które pozwoli ocenić budowę i prawidłowość pracy Twojego serca!USG serca wykonywane jest przez doświadczonego lekarza specjalistę! Postaw na profilaktykę!Dzięki regularnym badaniom możesz zapobiec chorobie niedokrwiennej serca, a co za tym idzie - zawałowi! Zdrowo się odżywiasz i dbasz o kondycję fizyczną? To nie wystarczy! Aby kompleksowo zadbać o swoje zdrowie skorzystaj z dzisiejszej oferty Klubu Zniżek i wykonaj badanie USG serca w Centrum Medycznym Beluga-Med! Pamiętaj - szybsze wykrycie choroby i dolegliwości to większa szansa na ich wyleczenie! Postaw na profilaktykę! Wskazania do badania:podejrzenia wad serca,nadciśnienie tętnicze,choroby układu krążenia,choroba niedokrwienna serca, zapalenie mięśnia sercowego, zaburzenia rytmu serca, choroby sercowo-płucne.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Obopólna 4a, Kraków
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28082)
Shopping (1368)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Kraków (1333)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1333)
Groupon (2039)
Fastdeal (80)
Travelist (27)
MyDeal (20)
Triverna (9)
Infobuzer (7)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry