Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 za groupon wart 30 zł na prywatnego kierowcę i więcej w Party Driver

30 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oferta obejmuje wynajęcie prywatnego kierowcy na odbiór z przyjęcia i dowiezienie wraz z samochodem właściciela pod dom

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2  groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku przekroczenia wartości groupnu konieczna dopłata zgodnie z cennikiem. Tel. do złożenia zamówienia na kierowcę: 606 966 506.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na wynajęcie prywatnego kierowcy:

 • 14,99 zł za groupon wart 30 zł,
 • 29,99 zł groupon wart 60 zł,
 • 44,99 zł groupon wart 90 zł.

Usługa wynajęcia prywatnego kierowcy polega na rezerwacji przyjazdu kierowcy w wybrane miejsce na koszt właściciela oraz odwiezienie właściciela wraz z jego samochodem do domu lub mieszkania. Oferta skierowana głównie do osób wracających z przyjęć, imprez.

Opłaty stałe i dodatkowe:

 • pierwszy kilometr - 21 złotych,
 • kolejne kilometry 3,50 zł./km,
 • wyjazd poza Kraków 5 zł,
 • kurs realizowany poza granicami miasta Kraków 15 zł,
 • pierwsze 10 min oczekiwania gratis,
 • każde kolejne 10 min oczekiwania 10 zł,
 • niezrealizowane zlecenie 30 zł,
 • rabaty dla stałych klientów do 20%,
 • płatność gotówką u szofera,
 • dowóz alkoholu od 20 zł.

Szczegółowy opis zasad korzystania dostępny TUTAJ.

Party Driver

Jedna z nowszych usług dostępnych na naszym rynku to możliwość wynajęcia prywatnego szofera do odbioru z imprezy wraz z samochodem osoby zamawiającej. W ofercie widnieje także możliwość wynajęcia doświadczonego kierowcy na cały dzień. Dla stałych klientów przygotowo opcję indywidualnej oferty czy nadania przesyłki kurierskiej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Młyńska 14/29, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37681)
Shopping (1270)
Bilety (180)
Hotele
lokalne
Kraków (1450)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1450)
Groupon (968)
Fastdeal (69)
Travelist (21)
MyDeal (11)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry