Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd klimatyzacji samochodowej z ozonowaniem od 29,99 zł w Auto Serwisu Kula

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Gwarancja sprawnego układu i komfortu jazdy oraz likwidacja chorobotwórczych drobnoustrojów

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obejmuje samochody osobowe oraz dostawcze do 3,5 tony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 2. i 3. każde dodatkowe 100g czynnika - 10 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 535 120 025. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wbrew pozorom letnie podróże najlepiej przyjmować na chłodno. Zadbaj więc o stan klimatyzacji w swoim aucie i kup dzisiejszy groupon do Auto Serwisu Kula.

Oferta
Przegląd klimatyzacji samochodowej w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za dezynfekcję klimatyzacji metodą ozonowania i pełne sprawdzenie działania instalacji,
2) 49,99 zł zamiast 130 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnieniem do 250 g czynnika i dezynfekcję układu metodą ozonowania,
3) 89,99 zł zamiast 260 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnieniem do 500 g czynnika i dezynfekcję układu metodą ozonowania.

Serwis klimatyzacji obejmuje:

  • odessanie starego czynnika,
  • wykonanie próby szczelności,
  • uzupełnienie oleju PAG w sprężarce,
  • uzupełnienie czynnika R134a.

Auto Serwis Kula
Ponieważ niezawodność auta i najwyższy komfort kierowcy to priorytety zlokalizowanego tuż pod klasztorem na ul. Karczówkowskiej serwisu, kompleksowość wykonywanych w nim usług pozwala przyjrzeć się autu od A do Z. Specjaliści wyposażeni w nowoczesny sprzęt podejmują naprawy główne i bieżące, przeprowadzają diagnostykę komputerową czy serwis klimatyzacji, biorąc pod lupę samochody osobowe i dostawcze do 3,5 tony. Na miejscu można również zakupić części zamienne, oleje i płyny.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kielce
Karczówkowska 70, Kielce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33002)
Shopping (1266)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Kielce (357)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (357)
Groupon (339)
Travelist (4)
Fastdeal (1)
Triverna (1)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry