Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Popołudnie SPA dla Dwojga | Kielce

od699
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Zabierz swoją drugą połówkę na cudowne popołudnie, w salonie piękności. Popołudnie Spa dla Dwojga, to czas tylko dla Was. Wybierzcie zabiegi, z których chcecie skorzystać i cieszcie się chwilą dla siebie. Dajcie zadbać o Wasze ciała profesjonalistom i zrelaksujcie się! Każdy będzie traktowany indywidualnie, według własnych potrzeb. Podarujcie sobie romantyczne chwile odprężenia, w pięknej aranżacji, bez wyjeżdżania za miasto.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje indywidualnie dobrany program zabiegowy twarzy i/ lub ciała po konsultacji z wykwalifikowanym personelem .

Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z zabiegów?

Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne.

Popołudnie w SPA dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent na rocznice, podarek ślubny, prezent dla rodziców.

Popołudnie Spa dla Dwojga to świetny prezent dla par, osób pragnących zrelaksować się, odpocząć od nieustającego pędu życia. Podaruj swoim bliskim te chwile, w których będą mieli czas tylko dla siebie. Do wyboru są między innymi, zabiegi na ciało lub twarz, masaże i inne. Salon gwarantuje profesjonalną obsługę, miłą atmosferę oraz produkty najwyższej jakości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38184)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Kielce (439)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (439)
Groupon (401)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry