Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Odgrzybianie metodą ozonowania (29,99 zł) z nabiciem czynnika i więcej (od 79,99 zł) w Klimatronik (do -53%)

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Odgrzybianie metodą ozonowania: zlikwidowanie grzybów, pleśni, wirusów i bakterii wywołujących choroby układu oddechowego
  • Sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego: zmniejszenie zużycia paliwa, ochrona chłodnicy i innych newralgicznych elementów

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Każde dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 10 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 607 327 514. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z klimatyzacją jest inaczej niż z człowiekiem - najlepiej, gdy wieje od niej chłodem. Spraw zatem, by grzała prawidłowo i zapewniała zdrowy podmuch powietrza. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem w Klimatronik.

Oferta
Odgrzybianie metodą ozonowania w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za usługę,
2) 79,99 zł zamiast 160 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do 100 g,
3) 99,99 zamiast 200 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do pełna,
4) 189,99 zamiast 400 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do pełna dla 2 aut.

Auto czeka sprawdzenie szczelności układu i nabicie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym. Zabiegi te zmniejszą spalanie i ryzyko awarii oraz innych elementów. Ponadto dzięki grouponowi można zadbać nie tylko o komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy - odgrzybianie z użyciem ozonu (drugiego co do siły działania sterylizatora znanego człowiekowi) wypleni wszelkie drobnoustroje wywołujące choroby układu oddechowego. Przy okazji usunie nieprzyjemne zapachy po papierosach i zwierzętach.

Klimatronik
Ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji sprawia, że firma Klimatronik oferuje sprawdzone rozwiązania, które zapewniają w autach i budynkach czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze. Sprzedaje i serwisuje najnowszej generacji energooszczędne i proste w obsłudze urządzenia renomowanych producentów. Ponadto wykonuje kompleksowy montaż, obsługę i naprawę klimatyzacji samochodowej. Wszystko po to, by klienci Klimatronik mogli cieszyć się w mieszkaniach przyjemnym ciepłem i skuteczną regulacją wilgotności, a podróż autem była bezpieczna i komfortowa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kielce
Ustronie 15, Kielce, świętokrzyskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19825)
Shopping (740)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Kielce (393)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (393)
Groupon (375)
MyDeal (1)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry