Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Mikroskopowy obraz żywej kropli krwi od 49 zł w Eko-Świat Beata Bełczewa

120 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 59%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Badanie żywej kropli krwi: wykrywanie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i nie tylko
  • Wysoka skuteczność diagnostyczna: 90%
  • Doświadczeni eksperci: liczne certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 502 010 071 lub 503 101 136 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nawet mając błękitną krew, można obracać się w złym towarzystwie. Cieniem na królewskim życiu kładą się choćby groźne dla zdrowia drobnoustroje. Sprawdź, czy ominęła Cię wątpliwa przyjemność obcowania z nieproszonymi gośćmi. Skorzystaj z dzisiejszym grouponem z badania diagnostycznego w gabinecie Eko-Świat Beata Bełczewa.
B Oferta
Mikroskopowy obraz żywej kropli krwi w 1 z 3 opcji:

1) 49 zł zamiast 120 zł za badanie dla 1 osoby,
2) 89 zł zamiast 240 zł za badanie dla 2 osób,
3) 129 zł zamiast 360 zł za badanie dla 3 osób.

Po pobraniu krwi w wyniku niewielkiego nakłucia w palec, próbka bezcennego płynu będzie skrupulatnie analizowana pod mikroskopem przez 20 minut, czyli przez okres żywotności komórek. Badanie pozwala na wczesne wykrycie wielu problemów zdrowotnych, m.in. obecności jaj glisty, larw, grzybów i metali ciężkich. Ponadto dostarcza niezbędnych informacji na temat stopnia nawodnienia i zakwaszenia organizmu, co ma wpływ na ogólne samopoczucie.

Eko-Świat Beata Bełczewa
Leczenie bez leków od lat było celem założycieli gabinetu. Zdobywana w kraju i zagranicą wiedza na temat terapii naturalnych utwierdziła ich w przekonaniu, że człowieka nie można traktować instrumentalnie. Stąd w Eko-Świat proponują diagnostykę i leczenie z wykorzystaniem bezinwazyjnych metod, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone naukowo. Schorzenia układu krążenia, nerwowego, pokarmowego, oddechowego i innych są leczone przy użyciu pijawek lekarskich, bioenergoterapii, pola magnetycznego i drgań dźwiękowych, a oczyszczanie organizmu odbywa się m.in. poprzez pomoc w zmianie nawyków żywieniowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kielce
ul. ul. Karczówkowska 5 A, 25-019 Kielce

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Kielce (459)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (459)
Groupon (390)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry