Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. A (699,99 zł) lub kat. B (849,99 zł) w Szkole Jazdy www.Centrum66.pl

od699,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełny kurs przygotowujący do jazdy na motocyklu lub do prowadzenia samochodu

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Na kurs należy się zapisać w ciągu max. 14 dni od daty dokonania zakupu grouponu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: osoba, ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. Badania lekarskie dodatkowo płatne lub we własnym zakresie. Telefon w celu udzielenia informacji po zakupie: 608 876 876. Godziny jazd: pon.-pt. 8-20, sob. 8-14. Godziny otwarcia biura: pon.-pt. 8-16.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs na prawo jazdy:

  • 699,99 zł za kurs na prawo jazdy kat. A (30 godz. teorii + 20 godz. praktyki),
  • 849,99 zł za kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki).

Wymagany wiek minimalny dla prawa jazdy kat. A: 

  • 20 lat – jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,
  • 24 lata – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2,
  • 18 lat – dla żołnierzy kierujących pojazdami Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Wymagany minimalny wiek dla dla prawa jazdy kat. B:

  • 18 lat (osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku).

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kielce
Sienkiewicza 66, Kielce, świętokrzyskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37512)
Shopping (387)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Kielce (416)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (416)
Groupon (400)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry