Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Klimatyzacja: dezynfekcja i odgrzybianie ozonem (24,99 zł) lub pełny serwis z uzupełnieniem (od 59,99 zł) w Carmax

50 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów, likwidacja grzybów, pleśni i bakterii lub serwis z m.in. sprawdzeniem szczelności i wytworzeniem próżni

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Oferta dotyczy aut osobowych i dostawczych do 3,5 tony ze sprawnym układem klimatyzacji. W przypadku niesprawnego układu należy wcześniej skontaktować się w celu ustalenia i usunięcia usterki. Rabat 20% na naprawę klimatyzacji. Każde kolejne 100 g czynnika płatne 20 zł. W przypadku pytań technicznych: tel. 796 566 577.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599 w godz. 8-15 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 24,99 zł zamiast 50 zł za dezynfekcję i odgrzybianie metodą ozonową oraz pełne sprawdzenie działania i wydajności klimatyzacji,
  • 59,99 zł zamiast 130 zł za pełny serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika do 100 g,
  • 119,99 zł zamiast 280 zł za pełny serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika do pełna.

Dezynfekcja i odgrzybianie metodą ozonową: usunięcie nieprzyjemnych zapachów, likwidacja grzybów, pleśni, bakterii i wirusów wywołujących choroby układu oddechowego.

Serwis klimatyzacji: sprawdzenie szczelności i wytworzenie próżni na 20 minut (w celu odzyskania wszelkich zanieczyszczeń z układu), uzupełnienie oleju PAG.

Uzupełnienie czynnika: gwarancja właściwego i bezawaryjnego funkcjonowania układu klimatyzacji.

Sprawdź opinie o Carmax i zostaw swoją.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Carmax Auto Serwis
ul. Górna 13/15, Kielce

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37275)
Shopping (385)
Bilety (117)
Hotele
lokalne
Kielce (425)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (425)
Groupon (399)
Travelist (3)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry