Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Geometria kół z ustawieniem zbieżności lub kompleksowy przegląd auta 39,99 zł i więcej opcji w Carmax Auto Serwis

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usługi zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy i minimalizujące ryzyko awarii lub przygotowanie auta do zakupu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy samochodów dostawczych powyżej 3,5 tony, autobusów i samochodów ciężarowych. 
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. W przypadku potrzeby regulacji więcej niż jednego parametru dodatkowa opłata 20 zł za parametr. W wielu autach występuje tylko jeden parametr podlegający regulacji. W autach sportowych, dużych luksusowych limuzynach może być kilka parametrów do regulacji. W przypadku pytań technicznych: tel. 796 566 577.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599 w godz. 8-18 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 39,99 zł za geometrię kół z ustawieniem zbieżności,
  • 39,99 zł za kompleksowy przegląd auta,
  • 75 zł za opcję 1. + 2.,
  • 99,99 zł za sprawdzenie auta przed zakupem.

Geometria kół osi przedniej i tylnej z ustawieniem zbieżności: wydłużenie żywotności łożysk, lepsza przyczepność kół, poprawiona sterowność, większe bezpieczeństwo jazdy.   Kompleksowy przegląd samochodu: kontrola zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego, oświetlenia, ogumienia, ciśnienia, płynów eksploatacyjnych.

Sprawdzenie auta przed zakupem: ocena zużycia eksploatacyjnego, stanu podwozia, konstrukcji auta i powłoki lakierniczej, sprawdzenie działania wszystkich podzespołów elektrycznych, jazda testowa (ocena zachowania się samochodu na drodze w pełnym zakresie obrotów i możliwie dużym zakresie prędkości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Carmax Auto Serwis
ul. Górna 13/15, Kielce

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24727)
Shopping (1374)
Bilety (129)
Hotele
lokalne
Kielce (395)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (395)
Groupon (385)
Travelist (4)
MyDeal (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry