Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wypełnianie ubytków ze znieczuleniem od 75,99 zł w Stoma-Dental w Rybniku

od75,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wypełnianie ubytków zapewnia piękny uśmiech, a możliwość wyboru jednego z dwóch rodzajów znieczulenia wpływa na komfort zabiegu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: rodzaj wypełnienia: jednopowierzchniowe. Klinika wyznacza lekarza prowadzącego. Oferta obowiązuje pon. - czw. w godz. 8-15, pt. 12-20.
Konieczna rezerwacja tel. 32 440 22 12. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

wypełnienie ubytków

  • 75,99 zł za 1 plombę światłoutwardzalną ze znieczuleniem,
  • 149,99 zł za 2 plomby światłoutwardzalne ze znieczuleniem,
  • 219,99 zł za 3 plomby światłoutwardzalne ze znieczuleniem,

  • 119,99 zł za 1 plombę światłoutwardzalną ze znieczuleniem komputerowym,
  • 199,99 zł za 2 plomby światłoutwardzalne ze znieczuleniem komputerowym,
  • 299,99 zł za 3 plomby światłoutwardzalne ze znieczuleniem komputerowym.

Znieczulenie komputerowe The Wand:

  • bezbolesne podanie środka znieczulającego
  • brak nieprzyjemnego uczucia „rozpierania”, jak podczas tradycyjnego znieczulenia
  • szybsze i dokładniejsze działanie środka znieczulającego
  • komfort po wykonanym zabiegu stomatologicznym

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Stoma-Dental
ul. Kotucza 36
(2 piętro), Rybnik

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26278)
Shopping (1110)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Gliwice (1163)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1163)
Groupon (1197)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry