Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana terapia lecznicza za 24,99 zł, testy alergiczne za 49,99 zł i więcej opcji w Gabinecie Biorezonansu Biomax

50 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przeprowadzone terapie i testy pomogą w leczeniu wielu dolegliwości i uzależnień oraz w diagnozie alergii pokarmowych i wziewnych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: wszczepiony rozrusznik serca, I trymest ciąży.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Odczulanie - trwa ok 30 minut, dla dzieci nieco krócej. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 80 57 97 w przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł zamiast 50 zł za terapię odchudzająca lub terapię leczenia bólu lub inne terapie lecznicze (30 min.)
  • 49,99 zł zamiast 120 zł za terapię antynikotynową lub antyalkoholową lub w uzależnieniu od słodyczy (40 min.)
  • 49,99 zł zamiast 130 zł za testy alergiczne (ok. 100 alergenów)
  • 59,99 zł zamiast 180 zł za testy alergiczne z odczulaniem (ok. 60 min.)

Testy alergiczne obejmują 100 alergenów spośród 300 do wyboru. W skład badania wchodzą testy: pyłkowy, spożywczy (barwniki, konserwanty, emulgatory), test podstawowy (mieszany) na żywność, np. ryby, mleko, jaja, gluten, mięso, owoce oraz roztocza, pleśnie, podstawowe pyłki i inne.

W opcji 1.: terapia odchudzająca lub terapia leczenia bólu (migrena, rwa kulszowa, nerwobóle), zaparcia, choroba wrzodowa, jelit, nadciśnienie, nerwica, depresje, zatoki.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biomax
Francuska 35, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (34226)
Shopping (1286)
Bilety (166)
Hotele
lokalne
Gliwice (921)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (921)
Groupon (932)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry