Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie zębów mądrości ze znieczuleniem ogólnym od 1499,99 zł w klinice implantologicznej Hercka Dent w Gliwicach

od1499,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg pozwala pozbyć się tzw. zębów mądrości, które przeszkadzać mogą w utrzymaniu dobrego stanu uzębienia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. W przypadku górnych ósemek tkwiących w zatoce szczękowej - dodatkowa opłata za zamknięcie zatoki 350 zł.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (32) 331 56 63 lub 601 482 558.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usunięcie zębów zatrzymanych, tzw. zębów mądrości (ósemek) w znieczuleniu ogólnym:

  • 1499,99 zł za usunięcie 1 zęba,
  • 1999,99 zł za usunięcie 2 zębów,
  • 2499,99 zł za usunięcie 3 zębów,
  • 2799,99 zł za usunięcie 4 zębów.

W ramach grouponu:

  • usunięcie zębów zatrzymanych, tzw. zębów mądrości (ósemek)
  • zdjęcie pantomograficzne
  • konsultację medyczną
  • konsultację anestezjologiczną

Hercka Dent

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – to domena gliwickiej kliniki, prowadzonej przez Aleksandrę Hercką-Mulas, specjalistę z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W ofercie znaleźć można szeroki wybór usług z zakresu implantologii, leczenia kanałowego i zachowawczego, wybielania i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gliwice
ul. Malinowskiego 11, 44-100 Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98169)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Gliwice (1018)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1018)
Groupon (1035)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry