Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie naczynek od 59,99 zł w Gabinecie Urody Kaja Cosmetics

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

10, 30, 60 lub 90 nakłuć podczas zabiegu pozwoli pozbyć się wybranej ilości naczynek, co odmieni wygląd skóry

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 233 360. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usuwanie naczynek:

  • 59,99 zł za 10 nakłuć,
  • 89,99 zł za 30 nakłuć,
  • 129,99 zł za 60 nakłuć,
  • 189,99 zł za 90 nakłuć.

Zabieg można wykonać na następujących partiach ciała: nogi, ręce, twarz, całe ciało.

Zabiegu nie wykonuje się pod kolanami, poniżej kostki oraz w obrębie serca. 

Wykupioną liczbę nakłuć wykonać można tylko w jednym zabiegu.

Przebieg zabiegu: po wypełnieniu ankiety z przeciwwskazaniami wykonany jest demakijaż oraz dezynfekcja w miejscu, na którym przeprowadzany jest zabieg. Po tych czynnościach następuje dobór grubości igły oraz nastawienie siły prądu. Czas zamknięcia jednego naczynka to kilka sekund. Po zabiegu przeprowadzana jest dezynfekcja oraz nakładany jest preparat łagodzący z panthenolem lub aloesem. Zaczerwienienie znika po kilku minutach (czasem utrzymuje się do kilku godzin). Powstałe po kilku dniach strupki są mało widoczne i można je ukryć pod makijażem.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, wrażliwość na światło, opalona skóra oraz ciemna karnacja, cukrzyca, stosowanie antykoagulantów, leków obniżających krzepliwość krwi, bliznowce, metalowe elementy w ciele (tj. rozrusznik serca).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Małachowskiego 41 lok 5, Będzin, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19592)
Shopping (816)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Gliwice (1025)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1025)
Groupon (1059)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry