Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkółka piłkarska: 1 miesiąc zajęć za 39,99 zł i więcej opcji w Piłkarskiej Akademii Red Box w Katowicach (do -47%)

50 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia prowadzone są w grupach chłopięcych oraz dziewczęcych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. W naborze mogą uczestniczyć dziewczęta i chłopcy do rocznika 2001.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia prowadzone są w grupach dla chłopców i dla dziewczyn. Dodatkowy rabat w wysokości 20% na sprzęt sportowy w sklepie Red Box. Tel. do zapisów 790 224 029. Przy zapisie należy wybrać stadion na którym dziecko będzie odbywać treningi. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 50 zł za 1 miesiąc zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 3 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej.

Uczęszczając na zajęcia w szkółce piłkarskiej, młodzi adepci futbolu będą poszerzać swoje piłkarskie umiejętności, rozwijać pasję, ale – przede wszystkim – czerpać radość z rywalizacji i grania w piłkę. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i mogą brać w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Piłkarska Akademia Red Box 

Piłkarska Akademia nie prowadzi selekcji, wychodząc z założenia, że każde dziecko niezależnie od naturalnych predyspozycji ma prawo pokochać zabawę piłką nożną. Akademia jest projektem nastawionym na nowoczesne, podążające za trendami szkolenie, opierające się nie tylko na aspekcie sportowym, ale również na kompetentnym, kompleksowym podejściu wychowawczym. W tym celu Red Box współpracuje jedynie z kadrą trenerską o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach, a słowem-kluczem w filozofii Akademii jest „rozwój”. 

Trenerzy Red Box szczególną wagę przykładają do czterech elementów: edukacji (dziecko uczy się podstaw gry, założeń, roli ruchu w rozwoju), zdrowia (treningi są dopasowane do wieku oraz możliwości fizycznych i rozwojowych dziecka), strony społecznej (rola wychowania przez sport, przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie, samodzielne podejmowanie decyzji i radzenie sobie z problemami), sportu (nacisk na wszechstronne szkolenie ruchowe w oparciu o zdobywanie umiejętności piłkarskich oraz naukę współzawodnictwa).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Klub Sportowy "Murcki-Kostuchna Górnik"
Boya Żeleńskiego 98, Katowice
Grażyńskiego 51, Katowice
Sołtysia 25, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21545)
Shopping (754)
Bilety (136)
Hotele
lokalne
Gliwice (1024)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1024)
Groupon (1058)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry