Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, fluoryzacja, polerowanie i konsultacja od 79,99 zł w Duo Medica w Katowicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na naturalnie białe zęby i szkliwo odporne na próchnicę

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 695 395 525 w godz. 12-20 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet ze skalingiem, fluoryzacją, polerowaniem i konsultacją:

  • 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 149 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 219 zł za pakiet dla 3 osób.

Na początek stomatolog przeprowadza wnikliwy przegląd uzębienia, po którym przychodzi kolej na dalsze działania. Skaling to zabieg, który po mistrzowsku radzi sobie z oczyszczeniem zębów z kamienia nazębnego. Polerowanie przeciwdziała odkładaniu się płytki nazębnej, a fluoryzacja remineralizuje i wzmocnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę i choroby dziąseł.

Duo Medica

Choć placówka działa od ponad 3 lat, lista pacjentów jest stosunkowo długa. Nie bez znaczenia jest fakt, że tutejsi lekarze są wieloletnimi specjalistami w swoich dziedzinach: stomatologii, ginekologii, chirurgii, endokrynologii, laryngologii i medycynie estetycznej. W stawianiu diagnoz i w procesie leczenia wykorzystują najnowszy sprzęt, m.in. precyzyjnie działający system bezbolesnego, komputerowego znieczulenia stomatologicznego The Wand, likwidujący blizny i odmładzający skórę laser Fire-Xel oraz Voluson E6 firmy GE Healthcare, czyli najwyższej klasy kliniczny aparat USG.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
ul. Jesionowa 9a, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (30184)
Shopping (192)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Gliwice (924)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (924)
Groupon (935)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry