Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis rowerowy z kontrolą działania podzespołów i więcej od 49,99 zł w sklepie sportowym Olimpijczyk – 2 lokalizacje

110 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis roweru obejmuje sprawdzenie stanu technicznego i wykrycie ewentualnych nieprawidłowości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za usunięcie usterek. W przypadku bardzo złego stanu roweru możliwość odmowy wykonania usługi oraz zwrot wartości kuponu przez Groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 693 307 470 lub (32) 764 20 60.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aby podczas wycieczek za miasto stan techniczny roweru nie okazał się zaskoczeniem, odwiedź wcześniej z dzisiejszym grouponem sklep sportowy Olimpijczyk.

Oferta
Serwis roweru w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 110 zł za mały przegląd,
2) 79,99 zł zamiast 220 zł za mały przegląd 2 rowerów,
3) 75,99 zł zamiast 170 zł za duży przegląd,
4) 145,99 zł zamiast 340 zł za duży przegląd 2 rowerów.

Serwis mały:

 • kontrola połączeń śrubowych,
 • zewnętrzna kontrola działania wszystkich podzespołów,
 • likwidacja luzów,
 • regulacja przerzutek i hamulców,
 • smarowanie łańcucha,
 • kontrola oświetlenia.

Serwis duży:

 • mycie roweru z zewnątrz,
 • demontaż i mycie piasty przedniej i tylnej, suportu, sterów, wolnobiegu lub bębenka,
 • weryfikacja części mająca na uwadze przydatność do dalszej eksploatacji,
 • smarowanie odpowiednimi smarami,
 • powtórny montaż,
 • podcentrowanie kół, regulacje.

Sklep sportowy Olimpijczyk
Wieloletni wielbiciele sportów rowerowych nie tylko starannie kontrolują stan jednośladów, lecz także doradzają i udzielają cennych wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu oraz zakupu akcesoriów czy części, a wszystko za pomocą profesjonalnych narzędzi firmy Pedro’s. Na miejscu można również zakupić rowery takich firm, jak Orbea, Maxim, Brennabor, Karbon czy Romet.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sosnowiec
Braci Mieroszewskich 59c, Sosnowiec
Sienkiewicza 6, Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19601)
Shopping (905)
Bilety (143)
Hotele
lokalne
Gliwice (1021)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1021)
Groupon (1055)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry