Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 49 zł: 6-miesięczny interaktywny kurs niemieckiego na eTutor

od49
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

270 obszernych lekcji na poziomach od początkującego do zaawansowanego: 6, 12 lub nawet 24 miesiące nauki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby rozpocząć naukę, należy założyć nowe konto i wypełnić formularz na stronie https://www.etutor.pl/registration?source=groupon, podając kod grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Dostęp do pełnego kursu eTutor – niemiecki na 4 poziomach zaawansowania (od A1 do B2):

  • 49 zł za 6-miesięczny kurs,
  • 69 zł za 12-miesięczny kurs,
  • 109 zł za 24-miesięczny kurs.

Kurs można rozpocząć od dowolnej lekcji – osoby, które uczyły się wcześniej niemieckiego, mogą przystąpić do testu kwalifikacyjnego, który zbada ich umiejętności i pomoże wybrać poziom, od którego najkorzystniej rozpocząć naukę. Spośród dziesiątków typów ćwiczeń i tysięcy multimedialnych elementów można wybierać te najbardziej interesujące, a dodatkowo zintegrowany ze szkołą eTutor, wielokrotnie nagradzany słownik Diki.pl, poza tłumaczeniem jednego słowa na drugie, oferuje możliwość usłyszenia prawidłowej wymowy niemieckich słów.

eTutor

Użytkownicy eTutor.pl wolą naukę online głównie dlatego, iż nie tracą czasu na dojazdy i nie muszą dostosowywać się do grafiku zajęć, lecz mogą uczyć się w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu. Nie są też uzależnieni od tempa innych kursantów, a lektor powtarza dokładnie to, co chcą i tyle razy, ile chcą. Co więcej – nauka nie jest stresująca, a program jest dostosowywany do ich potrzeb. Najważniejsze jest jednak to, że Kursanci mogą uczyć się multimedialnie, z pełnym zaangażowaniem, czasem także poprzez zabawę. Dzięki temu Użytkownicy eTutor.pl są zaskoczeni łatwością, z jaką przychodzi im przyswajanie nowych słówek.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37158)
Shopping (1246)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Gliwice (1019)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1019)
Groupon (1031)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry