Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż lub seans rozluźniający dźwiękami za 47,99 zł i więcej opcji w gabinecie Moc Dźwięków w Gliwicach (do -46%)

80 złod47,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg wykonywany przez osobę, która ukończyła kurs masażu z użyciem mis pochodzących z Tybetu, łagodzi bóle, napięcie psychiczne i fizyczne

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 501 787 660.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Odkryj alternatywną formę leczenia w gabinecie Moc Dźwięku. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Masaż dźwiękami lub seans rozluźniający dźwiękami (ok.45 min) w 1 z 3 opcji:

1) 47,99 zł zamiast 80 zł za 1 wybrany zabieg,
2) 89,99 zł zamiast 160 zł za 2 wybrane zabiegi,
3) 129,99 zł zamiast 240 zł za 3 wybrane zabiegi.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.

Uderzanie w tybetańskie misy wywołuje wibrowanie, które w postaci delikatnej fali dźwiękowej płynie od stóp do głowy, oddziałując na ciało i psychikę człowieka. Tę prastarą wiedzę usystematyzował Peter Hess, który rozwinął metodę masażu dźwiękiem. Pozwala ona wzmocnić organizm, odzyskać energię, zredukować stres i pobudzić naturalne mechanizmy samouzdrawiania.

Moc Dźwięku
Dźwięki, podobnie jak teatr, mają oczyszczającą moc - pobudzają wyobraźnię, wywołują pozytywne skojarzenia i pomagają rozładować wewnętrzne napięcie. Pozytywną siłę wibracji powietrza na człowieka wcześnie odkryła Jolanta Evelin Bieniak dzięki nauce gry na fortepianie i śpiewu w szkole muzycznej. Poszukując unikalnych brzmień działających stymulująco, poszerzyła swoją muzyczną kolekcję o instrumenty z Azji, Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii, a ich brzmienie zaczęła wykorzystywać w praktyce: podczas sesji we własnym gabinecie oraz na zajęciach autorskich w przedszkolach, szkołach, szpitalach, ośrodkach opieki społecznej, stowarzyszeniach, fundacjach i innych placówkach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
STUDIO OdNOWA
Ul Raciborska 3/17, Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18134)
Shopping (765)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Gliwice (1021)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1021)
Groupon (1055)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry