Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż dźwiękiem od 49,99 zł w Harmonii Dźwiękiem w Katowicach (do -57%)

100 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wibracje w postaci delikatnej fali dźwiękowej płyną od stóp do głowy, oddziałując na ciało i psychikę człowieka

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać groupon (wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym). Przeciwwskazania: rozrusznik serca. Możliwość dojazdu do klienta: dopłata ustalana indywidualnie pod numerem 787 621 001.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel 787 604 704. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Masaż dźwiękiem (ok. 60 min):

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 masaż dźwiękiem,
  • 89,99 zł zamiast 200 zł za 2 masaże dźwiękiem,
  • 129,99 zł zamiast 300 zł za 3 masaże dźwiękiem.

Oddziaływanie masażu dźwiękiem mis wpływa na: 

  • szybkie osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk budzi w człowieku pierwotne zaufanie,
  • zmniejszenie napięcia,
  • usuwanie blokad dzięki głębokiemu odprężeniu,
  • harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym, 
  • poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą, 
  • wzmocnienie sił samouzdrawiających i odzyskanie radości życia, 
  • całościowe oddziaływanie na ciało, umysł i duszę.

Harmonia Dźwiękiem

Harmonię umysłu, duszy i ciała można osiągnąć, poddając się kojącemu zmysły (nie tylko słuchu) masażowi dźwiękiem. Wykonywany metodą Petera Hessa zabieg wprawi organizm w stan błogiego odprężenia. Wydobywająca się z mis fala dźwiękowa gładko przepłynie od koniuszków palców stóp po czubek głowy. Terapia pozwala wzmocnić organizm, odzyskać energię, zredukować stres i pobudzić naturalne mechanizmy samouzdrawiania.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
ul. Kotlarza 10b, 40-139 Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (113690)
Shopping (74)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Gliwice (1027)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1027)
Groupon (1036)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry