Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli od 299,99 zł i więcej w MONS (do -54%)

650 złod299,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Teoria i zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instruktorów – szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagane ukończenie 18. lat, wykształcenie min. podstawowe, stan zdrowia umożliwiający wykonywanie danej pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 1. i 2. egzamin UDT płatny dodatkowo 152 zł. Badania lekarskie dodatkowo płatne.
Konieczna rezerwacja tel. 509 746 743.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie przegap szansy na podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzbogacenie CV o cenne doświadczenia. Udaj się na wybrany kurs do MONS z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Wybrany kurs z pomocami naukowymi w 1 z 3 opcji:

1) 299,99 zł zamiast 650 zł za 70-godzinny kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej,
2) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora suwnicy oraz hakowego,
3) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora podestu ruchomego, podnośników koszowych oraz hakowego.

Pojedyncze zajęcia trwają 5 godz.

Opcja 1.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego kierowania wózkami napędzanymi w transporcie wewnątrzzakładowym oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator wózka.

Program szkolenia:

 • typy stosowanych wózków jezdniowych
 • budowa wózka
 • czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
 • czynności kierowcy w czasie pracy wózkami
 • wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
 • wiadomości z zakresu bhp
 • praktyczna nauka jazdy
 • bezpieczna obsługa – wymiana butli gazowych w wózkach
 • wiadomości o dozorze technicznym

Uprawnienia: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej na drukach MEN, posiadają Certyfikat Ministerstwa Przemysłu i Handlu.

Opcja 1. i 2.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego operowania urządzeniami podlegającymi organowi Dozoru Technicznego oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator tych urządzeń. Kurs przygotowuje teoretycznie i praktycznie do zdania egzaminu przed komisją organu UDT, która ostatecznie wydaje uprawnienia, zezwalające do operowania suwnicą/ podestem ruchomym.

Program szkolenia:

 • przepisy bhp i regulacje dotyczące urządzeń podlegających UDT
 • przepisy Dozoru Technicznego, dotyczące wyszczególnionych urządzeń
 • rodzaje urządzeń, podlegających UDT ze szczególnym uwzględnieniem właściwości nośnych
 • właściwości fizykochemiczne uciągów, lin, łańcuchów i oprzyrządowania urządzeń podlegających UDT
 • budowa urządzeń podlegających UDT
 • obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po zakończeniu
 • przepisy ppoż
 • zajęcia praktyczne

Uprawnienia, które otrzymują kursanci po zdanym egzaminie UDT: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

MONS
Firma istniejąca w branży od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykwalifikowani specjaliści prowadzą kursy, szkolenia i seminaria umożliwiające uzyskanie kwalifikacji do pracy na nowych stanowiskach, a także podnoszące i doskonalące kwalifikacje zawodowe na stanowiskach obecnie zajmowanych. Ponadto MONS koordynuje bezpieczeństwo i higienę pracy w dużych projektach infrastrukturalnych, takich jak budowa dróg, autostrad, mostów czy wiaduktów oraz prowadzi kursy na operatora wózków widłowych, suwnic, żurawia przeładunkowego i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Piastowska 29, Będzin, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36872)
Shopping (365)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Gliwice (920)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (920)
Groupon (966)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry