Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na capoeira: miesięczny za 59,99 zł i więcej opcji w Unicar Capoeira Katowice (do -53%)

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wszechstronny trening zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających sportowców znudzonych tradycyjnymi rodzajami aktywności fizycznej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Terminy zajęć w grupach - początkującej 
pon. 17:30-19, śr. 18-19:30, pt. 17:30-19, sob. 11-12.30; zaawansowanej - pon.19-20:30, śr. 18-19:30, pt. 19 -20:30; zajęcia w grupie dziecięcej - pon. 17- 18, pt. 17-18.
Konieczna rezerwacja tel. 509 059 570 lub mailowo: capounicar@go2.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki capoeira:

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 3-miesięczny karnet.

Terminy zajęć

Grupa początkująca: pon. 17.30-19, śr. 18-19.30, pt. 17.30-19, sob. 11-12.30.
Grupa zaawansowana: pon. 19-20.30, śr. 18-19.30, pt. 19-20.30.
Zajęcia w grupie dziecięcej: pon. 17-18, pt. 17-18.

Stworzona przez brazylijskich niewolników capoeira to rodzaj rytmicznej sztuki walki wywodzącej się z rytualnych tańców afrykańskich. Od innych sztuk walk odróżnia ją to, że łączy w sobie elementy tańca i akrobatyki. W capoeirze jest się w ciągłym ruchu i skupia się przede wszystkim na unikach, a nie na ciosach. Zajęcia działają pobudzająco na wszystkich, którzy czują, że ich ciało odmówiło współpracy.

Unicar Capoeira Katowice

Ośrodek należy do grupy Uniao Internacional de Capoeira Regional (Unicar), która powstała w 2002 roku na bazie wcześniejszej organizacji Associasao de Capoeira Mestre Vermelho 27 i jest obecna w Brazylii, Niemczech, Polsce, Portugalii i na Ukrainie. Instruktorzy i kierownicy ośrodków mają za sobą wieloletnie doświadczenie treningowe i szkolenia w centrali grupy w Salvador da Bahia w Brazylii. Ponieważ kolebką capoeira w Polsce jest Śląsk, historia katowickiej filii ściśle wiąże się z początkami tej sztuki walki w kraju. Można tutaj trenować m.in. pod okiem contramestre Sem Memoria, posiadacza najwyższego stopnia capoeira wśród Polaków, prekursora tej sztuki walki w Polsce, założyciela i prezesa Polskiego Stowarzyszenia Capoeira.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Mickiewicza 11, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21553)
Shopping (756)
Bilety (136)
Hotele
lokalne
Gliwice (1024)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1024)
Groupon (1059)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry