Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia CrossFit® za 79,99 zł i więcej opcji w CrossFit Hussars w Katowicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Trening CrossFit® pozwala nie tylko wymodelować sylwetkę, ale też rozwinąć wszechstronnie sprawność organizmu

Groupon ważny przez 1 miesiąc i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze karty członkowskiej. Karta członkowska płatna dodatkowo 20 zł.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Karnet na zajęcia CrossFit®:

  • 79,99 zł za karnet na 4 wejścia (do wykorzystania przez miesiąc),
  • 149,99 zł za karnet na 8 wejść (do wykorzystania przez 2 miesiące).

Do dyspozycji uczestników zajęć pozostają 2 profesjonalne, bogato wyposażone sale CrossFit®. Na każdej z nich znajduje się m.in. wolnostojąca klatka funkcjonalna. Dodatkowo klub posiada 1 salę gimnastyczną wyposażoną w system mocowania TRXów i worków bokserskich. Na sali została położona profesjonalna podłoga Gerflor wyróżniająca się dużą amortyzacją (wysoka ochrona przeciw urazom) oraz powłoką antypoślizgową.

Grafik zajęć dostępny jest tutaj.

CrossFit Hussars

Wszechstronny rozwój sprawności organizmu poprzez zdobywający coraz większą popularność na całym świecie trening siłowo-kondycyjny CrossFit® to propozycja, jaką przedstawia największy klub CrossFit® w Katowicach. Jest on szczególnie wart uwagi nie tylko ze względu na sporą przestrzeń do ćwiczeń (3 sale treningowe) ale przede wszystkim z uwagi na formułę treningów, które zawsze realizowane są pod okiem wykwalifikowanych trenerów CrossFit® - nikt nie jest pozostawiony sam sobie.

CrossFit® jest programem uniwersalnym, przeznaczonym zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców. Ćwiczą go wyczynowi sportowcy, jednostki specjalne (np. Marins, Navy Seans), strażacy czy też policjanci. Na zajęciach rozwinąć można aż 10 cech motorycznych (m.in. wytrzymałość, siła, elastyczność, moc, prędkość, koordynacja i więcej), dzięki czemu osoby ćwiczące czerpać mogą zalety z wielu dyscyplin sportowych poświęcając czas tylko na jeden rodzaj treningu.

Co ważne, trening CrossFit® świetnie i szybko modeluje ciało.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Żyzna 2, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18742)
Shopping (885)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Gliwice (1022)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1022)
Groupon (1056)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry