Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem dla 2 osób za 44,99 zł i więcej opcji w Paintball Zone Bieruń (do -54%)

80 złod44,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zastrzyk adrenaliny i dawka dobrej zabawy na przestronnym polu do gry

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. liczba graczy to 8 os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska - informacja na miejscu. Dodatkowe kulki w cenie: 100 szt./osoba za 15 zł. Możliwość wielokrotnego dokupowania pakietu.
Konieczna rezerwacja tel. 513 043 400 z podaniem kodu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem:

  • 44,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób,
  • 79,99 zł zamiast 160 zł za grę dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 240 zł za grę dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 320 zł za grę dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 10 osób.

Zanim powietrze zaczną przecinać barwne kulki, uczestnicy gry zaopatrzą się w niezbędny sprzęt. Mundur, pas, faty, maska termiczna, butla HP z gazem bez ograniczeń oraz marker. Najnowsze markery marki Tippmann model FT12 pozwolą cieszyć się bitwą w bezpiecznych warunkach. Tym bardziej, że pakiet obejmuje opiekę instruktorską. Gra, w zależności od preferencji uczestników, odbywa się na polu leśnym lub speedballowym. Po potyczce istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

Paintball Zone Bieruń

Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu, zainspirowała grupę ludzi do stworzenia profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zamiłowanie do aktywnego trybu życia, jak również otwartość i charyzma założycieli sprawiły, że Paintball Zone Bieruń szybko stał się rozpoznawalny na Śląsku. Zwłaszcza, że cyklicznie organizuje turnieje ligowe, lokalne oraz międzynarodowe (np. Polska Liga Paintballowa, Leśny PoGrom, Central European Paintball League).

Firma dysponuje w Bieruniu poligonem (2 ha terenu leśnego z przeszkodami naturalnymi i sztucznymi, np. opony, domki, przeszkody z desek, beczek, starych samochodów) i polem do speedballa z prawie 50 balonami. Na terenie pola Paintball Zone znajduje się duża strefa rekreacyjna, z zadaszoną altaną, gdzie po emocjonujących paintballowych rozgrywkach można odpocząć przy smażonej kiełbasce z ogniska. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pracownicy zjawili się z profesjonalnym sprzętem w dowolnym zakątku Polski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Poligon Paintball Zone
ul. Chemików, 43-150 Bieruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99819)
Shopping (71)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Gliwice (1016)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1016)
Groupon (1032)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry