Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzinna sesja fotograficzna w wybranej tematyce za 99,99 zł i więcej opcji w Szymon Cydzik Photography

200 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja fotograficzna jest okazją do eksperymentowania z wizerunkiem lub utrwalenia ważnych momentów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dojazd poza terenem Bytomia za dopłatą, w zależności od odległości. Sesje mogą się także odbywać u klienta w domu lub w ustalonym wcześniej plenerze.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 985 225 .
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

wybrana sesja fotograficzna

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za godzinną sesję fotograficzną (3 wydrukowane i obrobione zdjęcia)
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 1,5-godzinną sesję fotograficzną (5 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)
  • 159,99 zł zamiast 400 zł za 2-godzinną sesję fotograficzną (7 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)

Sesje tematyczne do wyboru:

  • portret
  • rodzina i dzieci
  • sensual 
  • akt

Zdjęcia w formacie 20 x 30 (lub zbliżonym).

Szymon Cydzik Photography

Fotograf wykonuje sesje o zróżnicowanej tematyce, np. portretowe, dla rodzin z dziećmi, sensualne, ślubne i inne dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta. Duże doświadczenie, wyczucie estetyki i nieszablonowe podejście do każdego projektu, sprawia iż zdjęcia nabiorą wyjątkowego charakteru oraz staną się pamiątka na długie lata.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bytom
Katowicka 35 (Budynek Technikum nr 4),
wejście od Pl. Klasztornego, Bytom, SLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21848)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Gliwice (1023)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1023)
Groupon (1057)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry