Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czesne w przedszkolu sportowym: miesięczne za 199,99 zł i więcej opcji w Akademii Małego Sportowca w Katowicach

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jedyne na Śląsku niepubliczne przedszkole sportowe z własnym zapleczem rekreacyjnym

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dla klientów Groupon wpisowe 200 zł zamiast 400 zł. Tel. kontaktowy: 880 185 220, 696 084 154.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł za 1-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 499,99 zł za 3-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 999,99 zł za 6-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym.

Akademia Małego Sportowca

15 lat temu dwójka nauczycieli, świeżo upieczonych absolwentów katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, założyła firmę oferującą pozaszkolne zajęcia aktywności ruchowej. Wspieranie rozwoju dzieci poprzez sport było bowiem dla nich priorytetem. Przekonani, że ruch odgrywa ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka, w kolejnych latach założyli szkołę i przedszkole sportowe. To ostatnie proponuje połączenie opieki i wysokiej jakości kształcenia z różnorodnymi formami zajęć ruchowych. Pod opieką nauczycieli, trenerów i pedagogów pozostają tutaj starszaki, a w grupie żłobkowej dzieci poniżej 3 lat. Wykorzystując własne zaplecze rekreacyjne, kadra akademii prowadzi m.in. naukę pływania, gimnastykę, piłkę nożną, jogę, judo, taniec, squash i jazda na nartach. Akademia Małego Sportowca organizuje także zajęcia ruchowe (fitness i basen) dla mam z maluchami od 3. miesiąca życia, obozy letnie dla dzieci i zimowe wyjazdy rodzinne na narty wraz ze szkoleniem najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Wesoła 7, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16071)
Shopping (856)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Gliwice (1016)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1016)
Groupon (1049)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry