Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana kompletu kół (29,99 zł) lub opon (od 39,99 zł) z wyważeniem w AutoCentrum (do -50%)

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezbędna procedura w trosce o bezpieczeństwo podróżnych i komfort jazdy w sezonie jesienno-zimowym

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 505 520 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Wymiana kół lub opon: 

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za wymianę kompletu 4 kół z wyważaniem,
  • 39,99 zł zamiast 80 zł za wymianę kompletu 4 opon z wyważaniem na feldze stalowej do 17 cali,
  • 49,99 zł zamiast 90 zł za wymianę kompletu 4 opon z wyważaniem na feldze aluminiowej do 16 cali,
  • 54,99 zł zamiast 100 zł za wymianę kompletu 4 opon z wyważaniem na feldze aluminiowej od 17 do 18 cali.

Sezonowa wymiana ogumienia pozwala skrócić drogę hamowania, a w połączeniu z odpowiednim wyważeniem zwiększyć przyczepność i stabilność pojazdu na zakrętach. Z kolei wymiana kół wydłuża żywotność opon i innych elementów.

AutoCentrum

Firma zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą pojazdów, a doświadczenie specjalistów (warsztat prężenie działa od początku lat 90.), 2 stanowiska obsługi pojazdów z podnośnikami kolumnowymi oraz 4 stanowiska bez podnośników i nowoczesny sprzęt pozwalają zapewnić wysoką jakość usług. W serwisie wykonywane są naprawy samochodów wszystkich marek oraz pełna obsługa pogwarancyjna, a dzięki współpracy z największymi dostawcami części zamiennych w Polsce firma ma do nich dostęp na bieżąco. Na miejscu używa się zamienników światowych producentów, zgodnych ze specyfikacją producenta samochodu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
AutoCentrum
ul. ul. Michałowskiego 11/13, 42-200 Częstochowa, ŚLĄSKIE
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Częstochowa (412)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (412)
Groupon (393)
Travelist (2)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry