Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie spadochronowe Static Line z 3 skokami dla 1 osoby za 1199,99 zł w Aeroklubie Częstochowskim

1500 złod1199,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenie Static Line połączone z 3 skokami ze spadochronem – podniebne emocje pod okiem doświadczonych instruktorów

Groupon ważny do 01.04 do 31.10.2016 dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W dniu rozpoczęcia szkolenia należy mieć ukończone 16 lat. Konieczne jest posiadanie dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość - w przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo zgoda rodziców oświadczona urzędowo, ubezpieczenia OC skoczka na sumę ubezpieczenia 50.000 zł (koniecznie z klauzulą „…. za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas wykonywania skoków spadochronowych), Waga uczestnika nie może przekraczać 100 kg. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 520 666 - pod tym numerem można również doprecyzować datę kursu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 1199,99 zł zamiast 1500 zł za 3 skoki ze spadochronem po szkoleniu Static Line dla 1 osoby
  • 2229,99 zł zamiast 3000 zł za 3 skoki ze spadochronem po szkoleniu Static Line dla 2 osób

Podczas rozpoczynającej kurs części teoretycznej, uczestnik pozna budowę spadochronu, dowie się jak bezpiecznie latać i lądować, uzyska szereg niezbędnych informacji potrzebnych by bezpiecznie wykonać skok. Część praktyczna to ćwiczenia procedur bezpieczeństwa oraz odpowiedniego wyjścia z samolotu. Obie części szkolenia mogą zająć odpowiednio cały piątek lub piątek popołudnie i sobotę do południa - termin szkolenia zależy od wielkości zebranej grupy i możliwości czasowej uczestnika. Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego student samodzielnie wyskakuje z samolotu na wys. ok. 1000-1200 m. Jego spadochron typu „latające skrzydło”.za pomocą liny wyciągającej jest podczepiony do liny desantowej, znajdującej się na pokładzie samolotu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Aeroklub Częstochowski
Jana Pawła II 101, Lotnisko Rudniki Kościelec, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37646)
Shopping (1276)
Bilety (180)
Hotele
lokalne
Częstochowa (393)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (393)
Groupon (381)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry