Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Spływ kajakowy na trasie Garnek - Bobry dla 2 osób za 59,99 zł i więcej w Gospodarstwie Agroturystycznym Niezapominajka

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Spływ kajakowy umożliwia obcowania z naturą na wodzie oraz oddalonych od ludzkich siedzib biwakach

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zmiany terminu w przypadku niebezpiecznych stanów wody. Sprzęt w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 739 246 246. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Spływ kajakowy na trasie Garnek - Bobry (ok. 21 km):

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za spływ kajakowy dla 2 osób,
  • 109,99 zł zamiast 220 zł za spływ kajakowy dla 2 osób + nocleg,
  • 114,99 zł zamiast 200 zł za spływ kajakowy dla 4 osób,
  • 214,99 zł zamiast 420 zł za spływ kajakowy dla 4 osób + nocleg.

Szczegóły spływu kajakowego:

  • w cenie spływu: wypożyczenie kajaków wraz z kamizelkami asekuracyjnymi
  • czas trwania spływu jednodniowego: około 5 godzin
  • trasa: Garnek - Bobry (ok. 21 km)
  • miejsce startu spływów: Garnek
  • spływy kajakowe dostępne są codziennie
  • uczestnik powinien zorganizować we własnym zakresie: prowiant, wodę, nakrycie głowy oraz ubranie na zmianę

Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka

W miejscowości Garnek znajduje się urokliwe gospodarstwo o powierzchni ponad 3 ha, z czego północna część to lasy, natomiast zachodnia to rzeka Warta z przystanią kajakową. Będąc na miejscu odwiedzić można mini zoo, a na życzenie gości na spotkanie przybędzie miejscowy pszczelarz, który oprowadzi po pasiece oraz wyjaśni proces powstawania każdego miodu. 

W części wypoczynkowej gospodarstwa znajdują się 4 pokoje i 2 łazienki oraz część rozrywkowa z barem i dużą salą konferencyjno-integracyjną. Do dyspozycji gości pozostaje również plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania i biesiadowania oraz dziesięć kajaków. Przepiękne szlaki rowerowe, przyrodnicze ścieżki spacerowe oraz czyste powietrze i wspaniały mikroklimat to tylko niektóre z licznych atutów tego miejsca. Więcej informacji na temat wyjątkowych uroków Gospodarstwa Agroturystycznego Niezapominajka można znaleźć tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Garnek
ul. Błonie 1, Garnek, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38014)
Shopping (390)
Bilety (117)
Hotele
lokalne
Częstochowa (396)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (396)
Groupon (400)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry