Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Słowackie Beskidy: całodniowy skipass (69,90 zł) w ośrodku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

117 złod69,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Aż 14 kilometrów tras zjazdowych na trzech stopniach trudności, jazda na nartach od rana do wieczora

Groupon ważny do 31.03.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: skipass jest ważny tylko dla jazdy na nartach w ciągu dnia. Ośrodek narciarski jest czynny w zależności od warunków pogodowych. Przed zakupem grouponu sprawdź warunki śniegowe w ośrodku. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany i wymień w kasie na karnety narciarskie. Koniec sezonu zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.snowparadise.sk  Dzieci do lat 10 jeżdżą za darmo - tylko ze skipassem całosezonowym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 69,90 zł zamiast 117 zł za skipass całodniowy (do 23.12.2016, od 02.01.2017 do 02.02.2017 oraz od 20.03.2017 do końca sezonu)

Przydatne informacje:

Liczba tras zjazdowych: 15
Długość tras zjazdowych 14 km

  • trasy łatwe: 8 km (7 tras)
  • trasy średnie: 5 km (7 tras)
  • trasy trudne: 1,5 km (1 trasa)

Wysokość ośrodka: 640-1050 m n. p. m.
Przepustowość: 9 150 os./godz.

  • godziny otwarcia ośrodka
  • trasy narciarskie i kolejki linowe
  • informacje pogodowe.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Oščadnica
Dedovka 40, Oščadnica

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28096)
Shopping (1361)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Częstochowa (436)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (436)
Groupon (421)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry