Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Półroczne przechowywanie (9,99 zł) wymianę kompletu kół za 19,99 zł i więcej w Erkarte Car Fleet Service

28 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 29%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Popraw komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem - wymiana opon lub kół z lub bez wyważenia oraz możliwość ich przechowywania

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Oferta ważna od pon. do pt. w godz. 8-17. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 705 885 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 13 opcji

 • 19,99 zł zamiast 28 zł za wymianę kompletu kół bez wyważenia,
 • 24,99 zł zamiast 36 zł za wymianę kompletu kół z wyważeniem,
 • 29,99 zł zamiast 43 zł za wymianę opon na feldze stalowej do 16 cali z wyważaniem,
 • 34,99 zł zamiast 58 zł za wymianę opon na feldze aluminiowej do 16 cali z wyważaniem,
 • 37,99 zł zamiast 54 zł za za wymianę opon na feldze stalowej od 17 do 22 cali z wyważeniem
 • 44,99 zł zamiast 66 zł za za wymianę opon na feldze aluminiowej od 17 do 22 cali z wyważeniem

 • 9,99 zł zamiast 59 zł za za przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 24,99 zł zamiast 87 zł za opcję 1. + przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 29,99 zł zamiast 95 zł za opcję 2. + przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 36,99 zł zamiast 92 zł za opcję 3. + przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 44,99 zł zamiast 117 zł za opcję 4. + przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 42,99 zł zamiast 113 zł za opcję 5. + przechowanie kół przez 6 miesięcy
 • 49,99 zł zamiast 117 zł za opcję 6. + przechowanie kół przez 6 miesięcy

Erkarte Car Fleet Service

W serwisie samochodowym Erkarte Car Fleet Service, pracujący tam specjaliści, w kompleksowy zajmą się samochodem, dostosowując zarówno poziom bezpieczeństwa i komfortu, tak by poprawić jakość podróżowania zarówno kierowcy jak i współpasażerom. Na miejscu warto dokonać procedury wymiany opon czy kół, niezbędnej zwłaszcza przed zimą i latem, gdyż pozwala widocznie skrócić drogę hamowania i wydłużyć żywotność opon. Na miejscu można również skorzystać z wymiany oleju i filtrów, czyszczenia filtrów DPF, napełniania czy dezynfekcji klimatyzacji. Serwis oferuje także przechowywanie opon, przeprowadza diagnostykę komputerową oraz ustawienie geometrii pojazdu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Erkarte Car Fleet Service
Jagiellońska 23/25, Częstochowa, ŚLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (34230)
Shopping (1286)
Bilety (166)
Hotele
lokalne
Częstochowa (389)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (389)
Groupon (384)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry