Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Odgrzybianie klimatyzacji (19,99 zł) z serwisem i napełnieniem czynnika (od 69,99 zł) i więcej opcji w MOTO-WITKOWSKI

50 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sprawna klimatyzacja to sposób na pozbycie się roztoczy i alergenów szkodliwych dla zdrowia

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe 100 g czynnika w cenie 15 zł. 
Konieczna rezerwacja tel. 34 372 05 10. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o właściwy klimat w swoim aucie. Kup dzisiejszy groupon na serwis klimatyzacji.

Oferta

1) 19,99 zł zamiast 50 zł za odgrzybianie klimatyzacji,
2) 69,99 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji z odgrzybianiem i napełnienie czynnika do 100 g,
3) 89,99 zł zamiast 180 zł za serwis klimatyzacji z odgrzybianiem i napełnienie czynnika do 300 g,
4) 99,99 zł zamiast 230 zł za serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, napełnieniem czynnika do 300 g i ogólny przegląd samochodu.

MOTO-WITKOWSKI
Serwis mający swe początki w 1977 r. oferuje kompleksową opiekę nad podzespołami samochodu. Oferta obejmuje wymianę oleju, przegląd i czyszczenie klimatyzacji oraz usługi mechaniczne. Ponadto na miejscu pojazd można poddać szczegółowej diagnostyce komputerowej z użyciem zaawansowanego aparatu firmy BOSCH. Do dyspozycji klientów oddany jest również sklep, w którym mogą wyposażyć się w produkty eksploatacyjne jak filtry czy oleje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Częstochowa
Banachiewicza 9, Częstochowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26502)
Shopping (1436)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Częstochowa (406)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (406)
Groupon (405)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry