Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Odgrzybianie (19,99 zł), przegląd, nabicie klimatyzacji i ozonowanie (od 49,99 zł) i więcej w Erkarte Car Fleet Service

39 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 49%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na pozbycie się roztoczy i alergenów szkodliwych dla zdrowia, a także poprawę wydajności układu chłodzenia w samochodzie

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta ważna od pon. do pt. w godz. 8-17. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Kolejne 100 g czynnika w autach osobowych 15 zł.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 705 885.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

  • 19,99 zł zamiast 39 zł za odgrzybianie klimatyzacji,
  • 49,99 zł zamiast 129 zł za nabicie klimatyzacji (R134A) do 100 g, przegląd klimatyzacji i ozonowanie,
  • 54,99 zł zamiast 149 zł za pakiet z opcji 2. z czynnikiem chłodzącym do 300 g,
  • 59,99 zł zamiast 179 zł za pakiet z opcji 2. z czynnikiem chłodzącym bez limitu,
  • 159,99 zł zamiast 269 zł za nabicie klimatyzacji (R134A) do 2 kg (TIR),
  • 189,99 zł zamiast 279 zł za nabicie klimatyzacji (R134A) powyżej 2 kg za każdy kolejny kilogram (TIR),
  • 169,99 zł zamiast 299 zł za nabicie klimatyzacji (R134A) do 2 kg (autobus),
  • 99,99 zł zamiast 169 zł za nabicie klimatyzacji (R134A) powyżej 2 kg za każdy kolejny kilogram (autobus).

Fachowcy z Erkarte Car Fleet Service uzupełnią czynnik chłodzący, co zagwarantuje właściwe funkcjonowanie całego układu klimatyzacji i zredukuje ryzyko awarii. Z kolei odgrzybianie lub użycie ozonu, czyli drugiego co do siły działania sterylizatora znanego człowiekowi, zlikwiduje bakterie, grzyby, pleśnie i wirusy, które wywołują choroby układu oddechowego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Erkarte Car Fleet Service
Jagiellońska 23/25, Częstochowa, ŚLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39689)
Shopping (1247)
Bilety (186)
Hotele
lokalne
Częstochowa (401)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (401)
Groupon (382)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry