Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nieoperacyjna metoda leczenia otyłości: balon żołądkowy za 5999 zł w Szpitalu Pulsmed

od5999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Metoda balonu żołądkowego wspomaga utratę wagi ciała przy jednoczesnym wprowadzeniu u pacjenta racjonalnego sposobu odżywiania

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczenie wiekowe: min. 18 lat, w innym przypadku decyduje lekarz.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opłaty uzupełniające: wizyta kwalifikacyjna z lekarzem bariatrą – 150 zł. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Zachęca się pacjentów do uzyskania niezależnej opinii medycznej przed wybraniem inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Obowiązuje zasada poufności w relacji terapeuta-klient z wyłączeniem celowego działania na szkodę klienta. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 663 02 25 lub 42 663 02 26. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 36-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 5999 zł za 15-minutowy zabieg implantacji i usunięcia balonu żołądkowego oraz konsultacje specjalistyczne w czasie terapii (w cenie krótkie znieczulenie dożylne). 

Leczenie otyłości polega na endoskopowym wprowadzeniu do żołądka miękkiego balonu wypełnionego roztworem fizjologicznym. Specjalny materiał, z którego jest on zbudowany, cechuje się odpornością na działanie soków trawiennych. Balon pozostaje w żołądku maksymalnie do 6 miesięcy, następnie jest endoskopowo usuwany przez lekarza.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • czynne choroby wrzodowe żołądka lub dwunastnicy,
 • stany zapalne przełyku,
 • choroba Crohna (nieswoiste zapalenie jelita),
 • żylaki przełyku lub żołądka,
 • wrodzone bądź nabyte teleangiektazje jelitowe.

Inne powody medyczne, które mogą uniemożliwić udział w programie to:

 • duża przepuklina roztworu przełykowego oraz zmiany w obrębie przełyku,
 • przebyta wcześniej operacja żołądka, w tym bariatryczna,
 • zaburzenia psychiczne pacjenta,
 • uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Zabiegowi nie powinny również poddawać się osoby ze zdiagnozowaną poważną chorobą nerek, wątroby lub płuc, a także osoby przewlekle leczone sterydami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (23310)
Shopping (1332)
Bilety (126)
Hotele
lokalne
Częstochowa (416)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (416)
Groupon (416)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry