Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kompleksowa konserwacja komputera stacjonarnego lub laptopa od 29 zł w IfComp

100 złod29
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabiegi zwiększające żywotność komputera i poprawiające komfort pracy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 20% rabatu na pozostałe usługi.
Konieczna rezerwacja tel. 531 554 100. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet jeśli jesteś miłośnikiem zabytków, przekonaj się, że nie tylko one potrzebują konserwacji. Z dzisiejszym grouponem zatroszczysz się o stan i żywotność swojego komputera stacjonarnego lub laptopa, korzystając z usługi jego konserwacji w IfComp.

Oferta
Konserwacja laptopa lub komputera stacjonarnego + bon wart 50 zł do wykorzystania w sklepie na akcesoria przy zakupach za min. 200 zł w 1 z 3 opcji:

1) 29 zł zamiast 100 zł za usługę dla 1 komputera,
2) 49 zł zamiast 200 zł za usługę dla 2 komputerów,
3) 69 zł zamiast 300 zł za usługę dla 3 komputerów.

Konserwacja obejmuje:

  • wyczyszczenie radiatora i wentylatora (obniżenie głośności i przywrócenie utraconej wydajności),
  • wymiana materiałów termoprzewodzących - termopadów (zwiększenie żywotności i poprawa komfortu użytkowania).

IfComp
Firma od lat z powodzeniem sprzedaje komputery, części zamienne do nich oraz akcesoria. Jednocześnie tutejsi specjaliści z łatwością wchodzą w układy, by przywrócić im sprawność. Kompleksowa usługa serwisowa poprawia wydajność sprzętu i jego żywotność, obniża głośność pracy i zwiększa komfort użytkowania.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Częstochowa
al. Kościuszki 10/12 lok. 12, Częstochowa, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (30106)
Shopping (1345)
Bilety (123)
Hotele
lokalne
Częstochowa (428)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (428)
Groupon (416)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry