Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Elektrostymulacja lub presoterapia od 29,99 zł i więcej opcji w ESTHETIC ZONE (do -47%)

50 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wybrany zabieg korzystnie wpłynie na wygląd skóry, ciała oraz poprawi krążenie krwi; połączenie sesji wzmocni efekty

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 712 315. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za elektrostymulację lub presoterapię: 1 zabieg,
  • 84,99 zł zamiast 150 zł za elektro stymulację lub presoterapię: 3 zabiegi,
  • 159,99 zł zamiast 300 zł za elektro stymulację lub presoterapię 5 zabiegów,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za presoterapię + elektrostymulację: 1 pakiet,
  • 169,99 zł zamiast 300 zł za presoterapię + elektrostymulację: 3 pakiety,
  • 269,99 zł zamiast 500 zł za presoterapię + elektrostymulację: 5 pakietów.

Zabieg obejmuje: 

  • Elektrostymulację mięśni całego ciała: 24 elektrody (30 minut)
  • Presoterapię: nogi, brzuch (30 minut).

Elektrostymulacja mięśni to zabieg, w którym wykorzystywany jest prąd elektryczny jako bodziec pobudzający mięśnie do pracy. Przy jego użyciu mięśnie mogą wykonywać do 1200 skurczów na godzinę, co odpowiada 6-8 godzinom ćwiczeń fizycznych. Zabiegi elektrostymulacji są jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki, redukcji obwodów ciała oraz walki z nadwagą. Zabiegi elektrostymulacji znacznie wzmacniają mięśnie, stymulują rozkład tkanki tłuszczowej, przyspieszają produkcję kolagenu, uelastyczniają skórę, likwidują zwiotczenia, zwiększają metabolizm oraz usprawniają procesy odżywcze i przemianę materii.

Presoterapia jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała. Ruchy te wykonywane są w określonej kolejności i odpowiednim tempie, w celach pielęgnacyjnych i leczniczych. Delikatny, rytmiczny masaż uciskowy sprzyja relaksacji, odpręża i działa lekko przeciwbólowo, wspomagając walkę ze skutkami stresu i zmęczenia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Esthetic Zone
Kilińskiego 9, Częstochowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28774)
Shopping (1382)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Częstochowa (436)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (436)
Groupon (421)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry