Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet na komedię „Góra czarownic” od 19,99 zł z Biurem Organizacji Imprez Wizja Świata (do -40%)

30 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 33%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

„Góra czarownic” to pełna humoru opowieść o czarownicach, które bawią, zamiast straszyć

Groupon ważny w dniu spektaklu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony. 
Dodatkowe informacje: groupon należy wymienić na bilet w dniu wydarzenia, na 1 godzinę przed spektaklem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

bilet na spektakl „Góra czarownic”

  • 19,99 zł zamiast 30 zł za bilet na spektakl w dn. 22.05.2016, godz 18 w Teatrze From Poland,
  • 19,99 zł zamiast 30 zł za bilet na spektakl w dn. 29.05.2016, godz. 18 w Teatrze From Poland,
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bilet na spektakl w dn. 3.07.2016, godz. 18 w Klubie Stacherczak,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za bilet na spektakl w dn. 3.11.2016, godz. 18 w Filharmonii Częstochowskiej.

Dowcipna historia opowiada o trzech kobietach, które budzą się pewnego dnia jako czarownice. Nie pamiętają, kim wcześniej były, ani z kim się przyjaźniły. Mają jedno zadanie – zawładnąć ludzkimi duszami. Przemierzają czarodziejską górkę w celu pozyskania jak największej liczby dzieci, które zaczarują, by wykonywały ich zadania. Ich poczynania są jednak nieco nieudolne… Historia, uczy, że warto mieć przyjaciół, którzy nie zawiodą w potrzebie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Filharmonia Częstochowska
Tomasza Wilsona 16, Częstochowa, PL
Al. Kościuszki 1, Częstochowa, PL
Al. NMP 2, Częstochowa, PL

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36215)
Shopping (1246)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Częstochowa (389)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (389)
Groupon (384)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry