Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd, skaling, polerowanie i fluoryzacja oraz zdjęcie panoramiczne od 89,99 zł w Prisma Dent w Bydgoszczy

od89,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet dentystyczny przywraca zębom naturalną biel i chroni przed próchnicą, a zdjęcie panoramiczne pozwala ocenić stan uzębienia

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Wykonane w Klinice zdjęcie pantomograficzne pozostaje na użytek Prisma Dent.
Konieczna rezerwacja tel. 666 633 322 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

przegląd, skaling, polerowanie i fluoryzacja oraz zdjęcie panoramiczne

  • 89,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 169,99 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 229 zł za pakiet dla 3 osób.

Podczas skalingu dzięki ultradźwiękom usunięty zostanie nagromadzony kamień nazębny. Uzupełnieniem zabiegu jest polerowanie, dzięki któremu zęby staną się gładkie i lśniące. Fluoryzacja wzmocni szkliwo, zwiększając odporność na próchnicę. Zdjęcie panoramiczne pozwoli zaś na ocenę stanu uzębienia, jakości leczenia kanałowego i wypełnień, a także diagnozę zmian zapalnych.

Prisma Dent

Dla specjalistów z Prisma Dent priorytetem oraz motywacją do pracy jest przede wszystkim zadowolenie pacjenta. Zdobyte przez nich certyfikaty potwierdzają nie tylko umiejętności manualne czy wiedzę, ale również wysoki standard obsługi, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez opiekę w samej klinice, jak i troskę po zakończeniu leczenia. Indywidualne podejście, komputerowe projektowanie nowego uśmiechu, nowoczesne metody znieczulenia czy zaciszny i komfortowy obiekt to tylko niektóre z rzeczy, które przygotowano z myślą o wygodzie pacjentów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bydgoszcz
ul. Gniewkowska 2, Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (42492)
Shopping (355)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (512)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (512)
Groupon (491)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry