Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. B (799,99 zł) lub jazdy doszkalające (od 49,99 zł) w OSK Szkolmot w Bydgoszczy (do -57%)

100 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Teoria wzbogacona filmami instruktażowymi, prezentacjami, dodatkowo symulator jazdy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Badania lekarskie płatne dodatkowo na miejscu. Dodatkowo do każdej z opcji 1 godz. intro dla kategorii A2 w cenie. Testy i materiały w cenie kursu (podręczniki za kaucją). Termin kursu i wielkość grupy ustala Ośrodek. Podczas pierwszej wizyty należy zapoznać się z regulaminem szkoły oraz podpisać umowę. 
Konieczna rezerwacja tel. 503 023 211 w ciągu miesiąca od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 2 h jazd doszkalających,
  • 94,99 zł zamiast 200 zł za 4 h jazd doszkalających,
  • 129,99 zł zamiast 300 zł za 6 jazd doszkalających,
  • 799,99 zł zamiast 1600 zł za kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii, 30 godz. praktyki)

Kurs składa się z dwóch części – pierwsza z nich, teoretyczna (30 godz.), pozwala zapoznać się z tajnikami budowy samochodu, aktualnymi przepisami ruchu drogowego oraz znakami spotykanymi na drodze. Wykorzystanie licznych materiałów dodatkowych przygotowuje kursantów do państwowego egzaminu teoretycznego. 30 godzin praktyki pozwoli zaś oswoić się z obsługą pojazdu oraz opanować podstawowe manewry i zasady prawidłowego poruszania się po mieście.

Na tych, którzy kurs na prawo jazdy mają już za sobą, ale wciąż obawiają się wsiąść za kółko i wyruszyć na miejskie safari, czekają opcje z dodatkowymi jazdami doszkalającymi.

1 godz. to 60 min.

OSK Szkolmot
Ośrodek od 1989 roku szkoli przyszłych kierowców. Dysponuje wygodną 30-osobową salą wykładową, która została wyposażona w modele pojazdów, plansze ścienne i tablice. Przy prezentacjach, odbywających się na części teoretycznej, wykorzystywane są programy do prowadzenia wykładów na ekranie TV. W ośrodku znajduje się 10 stanowisk komputerowych z programem do testów z ruchu drogowego. Szkolmot zapewnia bezpłatne egzaminy wewnętrzne, pomoce dydaktyczne i badania lekarskie w siedzibie ośrodka. Ponadto posiada nowoczesny symulator jazdy. W przerwie podczas wykładów można napić się kawy lub herbaty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bydgoszcz
Bartłomieja z Bydgoszczy 9a, Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37158)
Shopping (1246)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (548)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (548)
Groupon (511)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry