Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. A2 (949 zł) lub kat. A (999 zł) w Szkole Jazdy eLka w Bydgoszczy (do-33%)

1400 złod949
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 32%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jazdy na motocyklach Yamaha XJ6N – tych samych, na których zdaje się egzamin na prawo jazdy kat. A

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 8-20. Możliwy kontakt email: biuro@elka.bydgoszcz.pl.
Konieczna rezerwacja tel. 606 908 085.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 949 zł zamiast 1400 zł za kurs na prawo jazdy kat. A2,
  • 999 zł zamiast 1500 zł za kurs na prawo jazdy kat. A.

Proces oswajania mechanicznej bestii rozpoczyna się od 30 godzin zajęć teoretycznych. Na wykładach kursant poznaje zasady budowy i funkcjonowania dwukołowca, niezbędne przepisy ruchu drogowego oraz podstawy bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Po takim wprowadzeniu może poczuć magię dwóch kółek wszystkimi zmysłami w trakcie 20 godzin zajęć praktycznych. Najpierw uczestnik kursu uczy się wykonywać manewry, by ostatecznie wyruszyć na podbój miasta. Oczywiście nie sam – odpowiednią eskortę zapewnia podążający tuż za nim pojazd asekuracyjny z instruktorem w środku, z którym jest w ciągłym kontakcie za pomocą radiotelefonu ze słuchawkami.

Szkoła Jazdy eLka

Jedna z najbardziej popularnych szkół jazdy w Bydgoszczy stała się celem ataku przyszłych kierowców w 2002 roku. Wysokie wymagania stawiane instruktorom, którzy muszą posiadać wieloletnie doświadczenie, sprawiły, że nauka w tym miejscu jest efektywna i przebiega w miłej atmosferze. Niezbędne umiejętności zdobywają tutaj przyszli kierowcy samochodów osobowych i motocykliści. Placówka organizuje kursy nauki jazdy nie tylko dla osób starających się o uprawnienia, ale również dla osób już jeżdżących, które chcą pod okiem fachowca poprawić swoje umiejętności, nie ryzykując uszkodzenia własnego pojazdu. Instruktorzy dokładają wszelkich starań, by ich uczniowie byli przygotowani do konfrontacji z egzaminatorem i potrafili bezpiecznie jeździć już po odebraniu upragnionego dokumentu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Szkoła Jazdy eLka
Ul. Gdańska 3, Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28634)
Shopping (1442)
Bilety (129)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (502)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (502)
Groupon (481)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry